UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ukończony kurs

120 elbląskich kobiet otrzymuje pracę po ukończeniu kursu, informował Dziennik Bałtycki z 12 marca 1957 r.

Bardzo uroczyście odbyło się w Elbląskich Zakładach Przemysłu Odzieżowego zakończenie3-miesięcznego kursu kroju i szycia, na który uczęszczało 120 kobiet. Przybyli wykładowcy, kierownictwo kursu, dyrekcja Odzieżówki i przedstawiciele rady zakładowej.
     Kierownik Zakładu Doskonalenia Rzemiosła w Elblągu ob. Marian Stawiński podziękował wykładowcom za sumienność, a słuchaczom za punktualne uczęszczanie na wykłady. Następnie kierownik kursu ob. Brzoza rozdał świadectwa ukończenia kursu.
     Dyrektor „Odzieżówki” Pieczewski zapoznał kursantki z terminem przyjęcia ich do pracy, a ob. Mikołajczyk z regulaminem. Dyr. Żakowski zaapelował do przyszłych pracownic o solidne wykonywanie pracy i troskę o dobro społeczne.
     Maria Nowacka w imieniu absolwentek kursu złożyła podziękowanie wszystkim wykładowcom.
     Warto dodać, że dyrekcja Odzieżówki zapewniła absolwentom kursu zatrudnienie w terminie do 10 bm.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama