UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zalepione miasto

Hasło „reklama jest dźwignią handlu” ma rzekomo uzasadnienie jedynie w krajach kapitalistycznych. Ale sądzę, że trochę reklamy przydałoby się i nam. informował Dziennik Bałtycki z 26 kwietnia 1956 r.

Hasło „reklama jest dźwignią handlu” ma rzekomo uzasadnienie jedynie w krajach kapitalistycznych. Ale sądzę, że trochę reklamy przydałoby się i nam.
     Pominąwszy już reklamę handlową, której Elbląg w ogóle nie posiada (chyba, że ktoś chciałby brać pod uwagę świetlną reklamę przy kawiarni „Słowiańskiej”), należałoby powiedzieć kilka słów o reklamie stosowanej dotychczas dla propagowania np.: imprez sportowych.
     Robi się u nas różne afisze, plakaty, ogłoszenia itp., ale wygląda to zgoła obskurnie, mianowicie dlatego, że zawiesza się te rzeczy gdzie popadnie. Przyjeżdżającemu do Elbląga rzuca się w oczy okropny widok. Zalepione mury, płoty, domy a nawet i drzewa – oto rozreklamowane miasto.
     A trudno, jak cię widzą, tak cię piszą.
     Mam myśl, która uratuje opinię naszego miasta, a organizatorom imprez sportowych przysporzy widzów, bo afisze nie będą zrywane przez wiatr ani zjadane przez kozy.
     Proponuję, by poustawiać na rogach i skrzyżowaniach ulic, tam gdzie stoją kioski, niedrogie i estetyczne tablice z drzewa.
     Jest tylko jedno „ale”. Skąd wziąć fundusze na wykonanie tablic? Ale i na to jest rada. Gdyby Prezydium MRN zwróciło się do takich zakładów jak „Zamech”, „EFUK” czy „ZWP”, na pewno przyjdą one z pomocą i sposobem gospodarczym sprawią prezent naszemu miastu. A więc „ojcowie” Elbląga Wam to pod rozwagę polecam niniejszy artykuł.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama