UWAGA!

Zbyt mało mleka butelkowanego piją elblążanie

 Mieszkańcy Elbląga dotychczas jeszcze piją zbyt mało mleka butelkowanego, informował Dziennik Bałtycki z 30 lipca 1959 r.

 Ilość spożywanego mleka butelkowanego waha się w granicach od 800 do 1500 butelek dziennie, co uznać należy za liczbę niedostateczną. Naturalnie sprawie tej zbyt mało uwagi poświęca jeszcze detal, tak MHD jak i PSS. Nie tylko, że nie propaguje się należycie sprzedaży bardziej dogodnego dla klienteli mleka butelkowanego, ale zachodzą także wypadki, że nie zamawia się go, pomimo, że klienci domagają się go w sprzedaży.
       Zdaje się, że należałoby pomyśleć także, aby wzorem wielu innych miast wprowadzić dostarczanie mleka butelkowego do domów. Chętnych mieszkańców Elbląga na zakup mleka butelkowego z dostawą do domu niewątpliwie znalazłoby się wielu. Może więc dyrekcja tak PSS jak i MHD spróbowałaby wprowadzić rozprowadzanie w ten sposób mleka butelkowanego do klienteli.
      
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A dlaczego nasza lokalna mleczarnia nie bierze się za produkcję różnych rodzai mleka. Centrum żuław - najbardziej rolniczy zakątek naszego kraju - a my nie mamy nawet własnego mleka - wstyd!
Reklama