UWAGA!

Aktualne oferty pracy w PUP

 Elbląg, Aktualne oferty pracy w PUP
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne:

Oferty pracy w branży:

- budowlanej: brukarz, hydraulik, pomocnik hydraulika, pracownik ogólnobudowlany.

- stolarskiej: stolarz, pomocnik stolarza, lakiernik meblowy.

- elektryczna i elektrotechniczna: elektryk, elektronik, inżynier elektryk / inżynier programista.

- kierowcy i operatorzy maszyn: kierowca, kierowca autobusu – konduktor, kierowca kat. C+E, traktorzysta.

- mechanicznej i technicznej: lakiernik samochodowy, ślusarz, mechanik, mechanik maszyn
       i urządzeń budowlanych – technolog konstrukcji metalowych, spawacz MIG-MAG-TIG, tokarz – frezer CNC.

- handlowej i magazynowej: kasjer – pracownik obsługi hali.

- usługowej: doradca stałego klienta, opiekun/ka, pokojowa, pracownik do wypieku pizzy, kucharz, szwaczka maszynowa, szwaczka – krojczy, szwaczka / krawcowa, manikiurzystka, specjalista pielęgnacji stóp / podolog.

- specjalności: główny księgowy, instruktor terapii zajęciowej, logopeda, rehabilitantka/ fizjoterapeutka/rejestratorka, stażysta – inspektor sanitarny.

- pozostałe: pracownik zaplecza sportowego – obsługa toru wrotkarsko – łyżwiarskiego KALBAR wraz z wielofunkcyjnym boiskami sportowymi, piekarz/ cukiernik, pracownik produkcji szkła, pracownik fizyczny, woźny.

 

Oferty pracy z przeznaczeniem dla osób z niepełnosprawnościami:

Mistrz w Wydziale Produkcji Ogrodniczo-Szkółkarskiej i Zbytu, pomocnik stolarza, sprzątacz/ka.

 

Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Fryzjer, sprzedawca, kasjer – sprzedawca, sprzedawca – zaopatrzeniowiec, kelner-barman, operator wiertarki, stolarz, kierowca – pracownik budowlany, pracownik ogólnobudowlany, specjalista ds. wykończenia wnętrz, monter – ślusarz, pomoc fryzjerska, agent ds. nieruchomości, szwaczka, kucharz, pracownik produkcji, malarz – szpachlarz – monter, pomoc kuchni – dystrybucja posiłków, kelner, przedstawiciel handlowy, stolarz montażowy, sprzedawca art. sportowych.

 

Oferta dla osób zarejestrowanych z niepełnosprawnościami w PUP w Elblągu:

Operator monitoringu – pracownik biurowy, operator klockarki.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • za normalne stawki publikujcie ogłoszenia za miskę ryżu to niech sami pracują stolarnie to inny temat
 • Stolarnie, he he ,temat rzeka
 • Dlatego co trzeba robic? Trzeba samemu szukac pracy. Na PUPe nie ma co liczyc. Oni albo wciskaja ci prace za marne grosze albo każą ci chodzic na spotkania z doradcą i doradca uhahany bo ma dzieki takim ludziom jak my prace a my nie mamy nic. Ps. Prosze zwolnic polowe pań z pupy przy okienkach. To jest porazka ze czeka sie w kolejce bo obsluguja gora dwie, reszta sobie bajeruje albo krząta sie i nie wie co ze soba zrobic
 • "Doradca zawodowy"- to jakaś kpina. To całe profilowanie również o kant du*y. Cokolwiek by nie powiedział i tak nic z tego nie wyniknie. Zbędne etaty urzędnicze, ich efektywność równa 0.
 • trzeba zmienic czcionke i obywatelstwo wtedy robota bedzie :Десятки пропозицій роботи чекають на безробітних та шукачів роботи. Ви можете прочитати їх у бюро праці Повіату. Зараз людей шукають на наступні посади. Публічні пропозиції: Робота в галузі: - будівництво: асфальтоукладач, сантехнік, помічник сантехніків, генеральний будівельний робітник. - столярні вироби: столяр, помічник столяра, меблевий лак. - електричні та електротехнічні: електрик, електронік, інженер-електрик / програміст. - водії та механізатори: водій, водій автобуса - кондуктор, категорія водія С + Е, тракторист.
 • O jebut twoja mać......
 • Te spotkania z doradcą to porażka. Po takim spotkaniu czuję się jak śmieć, bo ci doradcy traktują nas jak jakis gorszy sort, jak ułomnych ludzi, którzy nie potrafią znaleźć pracy. Na dodatek na takich zajęciach wpierają ci, że w tobie jest problem dlatego jesteś bezrobotny i co musisz w sobie poprawić żeby pracę zdobyć. Odpowiedź jest prosta: muszę mieć znajomych, bo problem nie tkwi w bezrobotnym i w braku jego wiedzy, doświadczenia, czy umiejętności. Niestety znajomych , którzy mogliby mi załatwić pracę nie posiadam i pracy nie mam. Czwarty rok jestem na bezrobociu. Posiadam mgr i startowałam w wielu konkursach na stanowiska administracyjne , które były bez sensu, bo juz z góry mieli wybraną osobę a człowiek głupi się łudził. Z PUP dostałam tylko staż. Po za tym może należałoby poruszyć temat pracowników w urzedzie pracy. Prawie wszystkie tam siedzące panie są "wymienione"... Proszę mi powiedziec gdzie bylo ogloszenie o poszukiwanych tam osobach do pracy bo nie kojarzę? Przypuszczam że siedzą tam rodziny albo znajome poprzedniczek.
 • Napiszcie artykuł o projektach np z Erkonu, na które urząd pracy wystawia ludzi. Tam to dopiero się dzieje. Unia finansuje, kilka osób biorą na trenerów pracy, doradców a te osoby pojęcia nie mają o swojej pracy. Projekty krzaki tak można rzec.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  uczestnik 4projektu(2019-12-10)
Reklama