UWAGA!

Aktualne oferty pracy

 Elbląg, Aktualne oferty pracy
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne:

Oferty pracy w branży:

- budowlanej: cieśla, dekarz, murarz, zbrojarz – betoniarz, hydraulik, pomocnik hydraulika, pracownik prac wykończeniowych, pracownik ogólnobudowlany, pracownik ogólnobudowlany/ dociepleniowiec.

- stolarskiej: stolarz, pomocnik stolarza, lakiernik meblowy.

- elektryczna: elektryk, elektronik, inżynier elektryk / inżynier programista.

- kierowcy, operatorzy maszyn kierowca, kierowca autobusu – konduktor, kierowca – dostawca potraw, kierowca kat. C+E, traktorzysta ,operator koparko – ładowarki/ minikoparki, .

- mechanicznej i technicznej: lakiernik samochodowy, ślusarz, mechanik, mechanik samochodowy, mechanik maszyn i urządzeń budowlanych – technolog konstrukcji metalowych, spawacz MIG-MAG-TIG, tokarz – frezer CNC.

-handlowej i magazynowej: kasjer – pracownik obsługi hali.

- usługowej: doradca stałego klienta, opiekun/ka, pokojowa, szwaczka, szwaczka – krojczy, szwaczka / krawcowa, manikiurzystka, specjalista pielęgnacji stóp / podolog, inkasent, recepcjonista/ka.

- specjalności: referent ds. finansowych, główny księgowy, księgowy/a, logopeda, rehabilitantka/fizjoterapeutka/rejestratorka, stażysta (docelowo pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych), inspektor weterynaryjny, laborant, .

- pozostałe: pracownik zaplecza sportowego – obsługa basenu, piekarz/ cukiernik, pracownik produkcji, pracownik fizyczny, sprzątaczka, woźny, konserwator, pracownik gospodarczy.

 

Oferty pracy z przeznaczeniem dla osób z niepełnosprawnościami:

Asystent kierownika bazy sprzętu, Mistrz w Wydziale Produkcji Ogrodniczo-Szkółkarskiej i Zbytu, pomocnik stolarza, sprzątacz/ka.

 

Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Fryzjer, sprzedawca, kasjer – sprzedawca, sprzedawca – zaopatrzeniowiec, kelner-barman, operator wiertarki, kierowca – pracownik budowlany, pracownik ogólnobudowlany, specjalista ds. wykończenia wnętrz, monter – ślusarz, pomoc fryzjerska, agent ds. nieruchomości, szwaczka, kucharz, malarz – szpachlarz – monter, pomoc kuchni – dystrybucja posiłków, kelner, przedstawiciel handlowy, stolarz montażowy, ślusarz, monter systemów rurociągowych, pracownik przetwórstwa spożywczego, pomoc kuchenna.

 

Oferta dla osób zarejestrowanych z niepełnosprawnościami w PUP w Elblągu:

Operator monitoringu – pracownik biurowy, operator klockarki.

 

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • nie ma jakiś bezdomny mercedesa na zbyciu
 • @tadeusz z torunia - badz piekarzem, rozdaj chlebza darmo biednym, splajtuj
 • wolę być skromnym sługą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  tadeusz z torunia(2019-12-12)
 • Te spotkania z doradcą z urzędu pracy to porażka. Ci doradcy traktują nas jak jakis gorszy sort, jak ułomnych ludzi, którzy nie potrafią znaleźć pracy. Na dodatek na takich zajęciach wpierają ci, że w tobie jest problem dlatego jesteś bezrobotny i co musisz w sobie poprawić żeby pracę zdobyć. Odpowiedź jest prosta: muszę mieć znajomych, bo problem nie tkwi w bezrobotnym i w braku jego wiedzy, doświadczenia, czy umiejętności. Niestety znajomych , którzy mogliby mi załatwić pracę nie posiadam i pracy nie mam. Czwarty rok jestem na bezrobociu (dorabiam na lewo jako opiekunka). Posiadam mgr i startowałam w wielu konkursach na stanowiska administracyjne , które były bez sensu, bo juz z góry mieli wybraną osobę a człowiek głupi się łudził. Z PUP dostałam tylko staż. Po za tym może należałoby poruszyć temat pracowników w urzedzie pracy. Prawie wszystkie tam siedzące panie są "wymienione"... Proszę mi powiedziec gdzie bylo ogloszenie o poszukiwanych tam osobach do pracy bo nie kojarzę? Przypuszczam że siedzą tam rodziny albo znajome poprzedniczek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  0
  Ewwaa(2019-12-13)
 • Wynagrodzenie? 1350 netto kierowca CE w delegacji cały tydzień rodzina tylko nas obrazku a szef na Bali jajka smaży a ty rób z pośredniaka za free ja gamonia a najlepsi są kierowcy autobusów z pośredniaka hahaha mistrzowie kierownicy a kultury u nich huhu
 • Pośredniak ma to do siebie że człowiek mądry,inteligentny ma wrażenie że dla Pań które tam siedzą jest jakimś ,,ułomem'' i samo pójście tam jest dla człowieka upokorzeniem i stresem bo czuje się tam jak wyrzutek społeczeństwa...a to Panie są tam dla nas a nie odwrotnie,życzę wszystkim aby nigdy nie musieli ,,pośredniaka'' odwiedzać i korzystać z ich pomocy.
 • Dokładnie
 • Czy to dużo zapłacić 3000netto z 8 godz pracy?za mniej nie da się żyć,to komu takie ofercy potrzebne wolontariuszom?
 • szukają niewolników nie pracowników
Reklama