UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski Kolego mylisz zupełnie oceny z estetyką. Estetycznie to przepadam za Ritą Hayworth nie za Wilkiem ale jak na razie prezydentura leci jak parowóz i rozwiązuje jeden problem za drugi z szybkością serii z kałacha. Co do finansowania to tak to musi być że o kasę na Basen musimy się postarać jeszcze raz ale ja wierzę w Elbląg i nie mam wątpliwości że Protas tą kasę przydzieli bo jak nie to za rok w członków Platformy będzie się rzucać kamieniami. Wilk niczego nie używa do żadnej walki - raczej to Pis jest partią klerykalną - moim zdaniem to dobrze. Brudna polityko kolego to oskarżanie Grupy Referendalnej o kradzież prądu czy teksty Palikota że sterował Grupą Referendalną albo teksty o nielegalnym finansowaniu czy " Taśmy Wilka " ale w żadnym razie msza za miasto czy msza 1 września. Kopnij się w czoło końskim kopytem i patrz kto w co gra a zobaczysz że Wilk musi być promowany przez PO do wyborów w 2014 a potem mamy już nową perspektywę finansową UE i już nie Olsztyn będzie kasą dzielił. .. .A to co pisze Dziadzinia to właśnie sedno sprawy - Nowaczyk chciał się z Elbląga wybić do Europarlamentu a Wilk chce na koniec wyjść z twarzą i zapisać się w historii Elbląga czego sobie i tobie życzę. Zamiast biadolić pokarz lepiej co można poprawić i jak. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    MariuszLewandowski(2013-09-03)
  • > nie mam wątpliwości że Protas tą kasę przydzieli Czyli nowy konkurs będzie ustawiony?
Reklama