UWAGA!

Bezpłatne szkolenia dla konsumentów i przedsiębiorców

 Elbląg, Bezpłatne szkolenia dla konsumentów i przedsiębiorców
fot. nadesłana

Elbląski oddział Ligi Kobiet Polskich w ramach projektu „Poznaj swoje prawa” organizuje cykl bezpłatnych spotkań i szkoleń dla mieszkańców oraz przedsiębiorców w zakresie upowszechniania i ochrony praw konsumenta.

Popołudniowe spotkania rozpoczną się pod koniec sierpnia i potrwają do końca roku. Przeznaczone są dla różnych grup odbiorców. Jedna z ważniejszych części projektu zakłada poszerzenie wiedzy z zakresu praw konsumenta dla osób starszych – z racji wieku i coraz bardziej wyrafinowanych metod stosowanych przez nieuczciwe osoby oferujące towary i usługi – najsłabszych. Kolejny zakres tematyczny spotkań obejmuje znacznie szerszy krąg konsumentów, wszystkich, niezależnie od wieku, o ile tylko mogą już dokonywać zakupów, czy to w sklepie stacjonarnym, czy, jak w obecnych czasach coraz częściej, przez Internet.

- Nasz projekt dotyka spraw i problemów tak konsumentów jak przedsiębiorców – mówi Danuta Janczuk, przewodnicząca elbląskiej Ligi Kobiet Polskich. – Jest to jedyny taki program realizowany na Warmii i Mazurach. Możemy go przeprowadzić bezpłatnie dzięki wsparciu finansowemu marszałka naszego województwa.

Liga Kobiet Polskich OT Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama