UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No to PIS, ile procent ceny skoczą znowu w górę? Tak z 10-20%?
  • Wszystkie programy + biją po kieszeni tych co pracują i się nie mieszczą w tym +. Ja mam 45 lat, żonę jedno dziecko (18)lat i nigdy nie mieliśmy żadnego + (nawet przez 18lat rodzinnego)bo porostu się nie należało. Czas najwyższy przenieść siedzibę firmy np:na Malte. i ***** ***
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    61
    16
    Jaaaa(2020-08-05)
  • @Jaaaa - Powodzenia!!!
  • @Jaaaa - Goodbye!!
  • @Jaaaa - No to przenoś najlepie cała rodzine i nie narzekaj malkontencie
  • @Oe - Nie narzekaj, znoś z honorem PISowską drożyznę. Tak mam to rozumieć?
  • @Jaaaa - Malta wysyła po Ciebie samolot!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Pliot Pirx(2020-08-05)
  • @Jaaaa - No i co z tego że się nie należy, ja też z tego nie korzystałem, ale cieszę się że inni mają taką możliwość. Nie można być egoistą, a Ty nim niewątpliwie jesteś i to w wymiarze XXL.
  • PiS nie podnosi cen, takim jak ty to mów. Judzicie na Polskę na Polaków. Co gorsza nawet swoich wyborców lewaków czy KO, ich też okradacie, są to naiwni ludzie a wy zawsze Polaków okradacie. Wiem nie wstyd wam, bo wstydu nie macie !
  • @Jaaaa - dałeś się okradać po ko lewakom i innej chołocie to pretensje do siebie. wszystkie plusy dostają polacy którzy pracują lub pracowali a wcześniej szły na konta tusków, nowaków, kopaczów schetynów millerów, sikorskich i reszty złodziei. podziękuj bo jak wrócą ci których wymieniłem to znowu nic nie dostaniesz.
  • @Jaaaa - Ta mnie bilo po kieszeni ze dzieci mi w domu siedzialy pol roku do szkoly nie chodzily opieke musialem zalatwiac dokladalem do tych 500 a nauczyciele hajs brali to cie nie boli tepy. .
  • @Jaaaa - Niedługo Twoja córka będzie korzystała jak pójdzie do pracy a później z 500+. Jak nie było tych socjali to jakoś się nikt nie burzył, że z naszych podatków korzystali ci którym się pracować nie chciało albo dostawali renty pijackie które i tak przeznaczali na alkohol. Wtedy było wszystko OK?! Albo jaka zazdrość była że na zachodzie dostają na dzieci a u nas nie. Należymy do UE i część naszego podatku idzie na utrzymanie UE. A więc skoro idąc tokiem myślenia niektórych to lepiej wspierać inne rodziny na zachodzie oraz imigrantów którzy siedzą na zachodzie bez pracy i liczą tylko na socjal niż nasze Polskie rodziny. Dla mnie osoba która w ten sposób myśli nie jest w ogóle prawdziwym Polakiem ani patriotą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Patriota(2020-08-06)
Reklama