UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • sorry ale rozmawiajac z lokalnymi dzialaczami PO twarza w twarz mozna uslyszec jak wychwalaja ten bon bo im nabija ich prywatne interesy. Bardzo sobie cenia polityke PIS. Tak samo sie wypowiadaja prywatnie o przekopie ktorego nie moga sie doczekac. Natomiast te same szuje w lokalnych mediach psiocza na pis i wmawiaja tempym elblazanom ze przekop jest niepotrzebny. Gdybyscie szanowni elblazanie poznali dwulicowosc i zaklamanie towarzyszy z PO i KOD to wlos by sie nawet lysemu na glowie zjezyl. Oni ppsiocza na polityke pisu bo sa oplacani przez kreml i bruksele a ich prawdziwe zdanie jest zupelnie inne. Nie pozostaje nic innego jak odsunac calkowicie opozycje od koryta aby nie przeszkadzali. Pora na wymiane samorzadu w elblagu a pozniej na rewolucje w senacie bo tam sie az roi od POwskich szkodnikow.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  34
  27
  turban(2020-08-05)
 • @turban - Widzę pod turbanem gorąco. Zdejmij go na troszkę, poprawi się.
 • @turban - Turban, coś w tym jest, oni uważają siebie za kwiat narodu, a resztę za nieuków, tępaków, matołów itp. Daleko nie szukać, pewna dyrektorka placówki medycznej, twierdzi że załoga ma głosować na PO, w przeciwnym wypadku placówka przestanie istnieć i załoga straci pracę. Nie chce mi się komentować poczynań potomków tej pseudointeligencji, którzy ukończyli akademię im. Frunzego i na T34 przywieźli nam magazynek oświaty, z myślą o tym, że stworzą nowego człowieka, jakoś pod czerwoną ścierą im to nie wyszło, więc propagują to pod ścierą w kolorach łuku erosa.
 • @turban - Szaniwny przedmówco. Wypowiedź mocno podszyta skrytą nienawiścią do reprezentantów PO. I oddalajacy sie w tej nienawisci od prawdy. Bo prawdą jest że od wielu wielu lat osobą zabiegajaca i walczacą o przekop był Jerzy Wcisła. To bylo motto wielu jego programów i walk o Elbląg. Prosze sobie wpisać w google i sprawdzic ile lat trwała ta walka. I nie prowadzić falszywej propagandy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bezpartyjnie(2020-08-07)
 • @turban - Brum brum
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Witold_Harley_Davidson(2020-08-10)
Reklama