UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Niechby JarosławPolskęZbaw, PARTIA i Pinokio pokazali decyzję środowiskową zezwalającą na budowę kaczego dołu. .. Nawet w błogosławionym Olsztynie nie znalazł się żaden kamikadze boski wiatr, który podpisałby takiego gniota. .. ? ! Dziennikarze na plaże ! Żaden nie zapyta jaśnie oświęconego rechrystianizatora Europy, Mateusza, na którego grał Tata o ten całkowicie zapomniany dokument warunkujący legalność tej samowoli budowlanej za jakie tam drobne 2 200 000 000 PLN. .. Wiwat PARTIA! Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Ludu, budj co ci się podoba i nie pytaj frajerów o żadne zgody i decyzje środowiskowe. .. tak mogą robić chłopcy od 5G i tak czyni PARTIA dewastując Mierzeję Wiślaną. .. to dlaczego prosty obywatel ma niby się stosować do prawa, które równiejsi prostym sikiem traktują z góry. .. ? !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  14
  GłębokaMyśl(2020-09-13)
 • @GłębokaMyśl - Zdewastowane to Ty masz miejsce w głowie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  Prawda(2020-09-13)
 • @GłębokaMyśl - Pwiem Ci tak. Spadaj stad ruska onuco, zebym cie wiecej tu nie widzial!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  3
  Moderator.(2020-09-13)
 • @GłębokaMyśl - paszła bladź w piz. .c,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Iwan z Petersburga(2020-09-13)
 • @GłębokaMyśl - Niewątpliwie przekop nie przyniesie sukcesu ekonomicznego ale przyniesie sukces w postaci atrakcji turystycznej jeśli warszawska Czajka nie będzie zrzucać szamba do Bałtyku i ten Bałtyk przeżyje. Nikt też nie będzie musiał pytać o łaskawą możliwość skorzystania z cieśniny po stronie rosyjskiej. Należy nadmienić że projekt nigdy nie zakładał aby z nowego przekopu korzystały jednostki o dużym zanurzeniu bo od dawna wiadomo że takie nie mogą pływać po zalewie. Swoją drogą to dziwi fakt że gminy nadwiślańskie i nadmorskie nie wystąpiły jeszcze z roszczeniem o odszkodowania. Ale to wymaga jednolitego podejścia bez partyjnych zależności a o tym powinni zdecydować mieszkańcy tych gmin bo głównie oni poniosą straty.
 • "Niewątpliwie przekop nie przyniesie sukcesu ekonomicznego"To po ch. go robić? Apropos Czajki, rury i instalację w Czajce aprobował ówczesny prezydent L. K. Czemu o tym nie piszecie?
Reklama