UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na chopina domki mają stara sieć tpsa. Po 2stronie ulicy światłowody. I żaden operator nie jest w stanie spytać czy ktoś z Chopina z tych co mają stare łącza nie chce czegoś nowego? Pół, chopina od hospicjum do ostatniego domku chce szybkiego neta ale każdy ma to gdzieś. Orange olało temat. Vectry tu nie ma. Chyba że ponad nr 30.. .. bo do domków mało opłacalne mówili. Jak widać na Chrobrego mieszkają sami opłacalni Hashtagi: #SwiatlowodinternettpsaNetiaorange
  • nie ma tam hospicjum a po 2 to sprzedawca hurtowy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    slawekel(2021-04-08)
  • Mieszkam na Chopina. Nie chcę nawet za darmo lub jakby mi dopłacali, tej super technologii. Wystarczy mi to co mam. Nie uzależniony od internetu; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    26
    Szczęśliwy, analogowy(2021-04-08)
  • @Szczęśliwy, analogowy - Musisz być bardzo zacofany
  • A na Szczyglej mamy już światłowód od 2 lat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    architekt 1(2021-04-08)
  • To samo jest i na ulicy Beniowskiego, ppo jednej stronie domki po drugiej stronie ulicy budynki mieszkalne. Do każdego z budynków sieć światłowodowa doprowadzona i niewielkie nią zainteresowanie - większość gospodarstw domowych zamieszkują osoby starsze. Domki przy Beniowskiego, Osiedle Marynarzy, Westerplatte itd. cisza choć '50% plus'osób mieszkających w domkach jest zainteresowana nową technologią.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    miswciazzywy(2021-04-08)
  • Te światłowody, a właściwie ich budowa to śmieszna historia. Uczestniczę gdzieś przy całej inwestycji w innym mieście. Kto będzie podloczony a kto nie, to wynik chyba losowania. Kasa leci z Unii Europejskiej, odwalają fuszerkę, żeby tylko położyć po taniości i przytulić kasę. Nie wiem jak to wygląda dokładnie od środka w Orange, ale z tego co słyszałem to nie mijam się z prawdą. Czasami rozkopuje się całą ulicę, żeby podłączyć jeden dom jednorodzinny. A innym razem podłącza się ruinę, a po drugiej stronie ulicy facet ma firmę i nie może się doprosić internetu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Michulio(2021-04-08)
  • @Szczęśliwy, analogowy - Nie uzależniony, a się udziela. Hmm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Smichemzartem(2021-04-11)
Reklama