UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • domagamy się jako wyborcy: odbudowy kolei nadzalewowej, odczepienia sie od bażantarni, zielonej fali na wszystkich ulicach, bezporednich połączeń z elbląga do warszawy, gdańska bez przesiadek, na kierunkach bydgoszcz, poznań, kraków. to świadczy o nieudolnosci władz olsztyna i elbląga, że jadąc z elbląga do przykładowo bydgoszczy lub torunia trzeba sie przesiadać. co wy zrobiliście z naszym miastem, wioskę. wstyd i hańba dla samorządu. olsztyn powinien się wstydzić. weźcie się do pracy po to was wybraliśmy zebyście działali. g. .. nas obchodzi czy lewica rzadzi czy prawica, biadolenia nie chcemy słuchać, tylko rzetelnej, obiecywanej pracy dla elbląga. przyrzekaliście.
 • już siem bierzemy do roboty, a lotniska nie chcecie i lotów bez przesiadek do NY? może metro ? poziom zidiocrnia elbląskiego wzrasta nieustannie
 • Żądamy również lokalnego lotniska z nakazem administracyjnym połączeń z Szymanami, portem lotniczym w Radomiu oraz niedokończonym w Gdyni, tunelu pod Zalewem Wiślanym, który skróci drogę do Krynicy Morskiej i rozładuje korki w Nowym Dworze Gdańskim, tunelu pod górą Chrobrego, tunelu w ciągu ulicy Malborskiej, rozbudowy węzła kolejowego Elbląg Zdrój tak by miał bezpośrednie połączenia z Warszawą, Poznaniem i Szczecinem, budowy terminalu promowego z siatką połączeń do Malmö, Helsinek, Kłajpedy i Kalinigradu. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  GłębokaMyśl(2021-05-25)
 • @GłębokaMyśl - Oraz budowy Centrum Leczenia Chorób Psychicznych. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  GłębokaMyśl(2021-05-25)
Reklama