UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Krzysztof M racja w 100% : “Kluczowy jest rachunek ekonomiczny. ” Tylko czemu myślisz nieekonomicznie? Może kiedyś sezon trwał 2 miesiąca? A czemu nie od maja (albo kwietnia)do października? A weekendy czemu nie przez prawie cały rok? Dlaczego co roku jest uruchamiana na sezon : “Żuławska Kolej Dojazdowa”, “Żnińska Kolej Wąskotorowa oddział Muzeum Ziemi Pałuckiej”, “Bieszczadzka Kolejka Leśna” czy kolej “Kolej Izerska” Jak to jest, że gdzie indziej można a u nas nic się nie opłaca ?
 • Racja, racja racja, !😀😀😀
 • Gdzie indziej opłaca się wysyłać rakiety w kosmos. Czy to znaczy, że w Suchaczu koniecznie trzeba budować kosmodrom?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  entuzjasta(2021-05-20)
 • @entuzjasta - entuzjasta zejdź na ziemię. Gdzie indziej opłaca się reanimować Żuławską Kolej Dojazdowa, a to nie jest wysyłanie rakiety w kosmos. To znaczy, że w Suchaczu koniecznie trzeba uruchomić ponownie linie kolejową, a nie budować kosmodrom?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Wojciech Ławrynowicz(2021-05-20)
 • @Wojciech Ławrynowicz - Reanimacja kolei nadzalewowej to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Wszystkim entuzjastom proponuję zrobienie biznes planu, wzięcie kredytu i czerpanie "zysków"z tej inwestycji. Powodzenia ! Od pieniędzy podatników wara.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  sz@rak(2021-05-20)
 • @Wojciech Ławrynowicz - Może jeszcze szanowni panowie napiszą KTO finansuje i organizuje działanie ŻKD, która ma o niebo większy potencjał turystyczny od naszej nadzalewowej. Otóż jest to stowarzyszenie przy minimalnym wsparciu władz. .. Otwarte wagoniki pamiętające inną epokę, niewielka prędkość jazdy umożliwiająca nie tylko obserwację krajobrazu ale także interakcję z osobami przebywającymi w pobliżu toru, co jest niewątpliwą atrakcją dla dzieci, choć i zapewne niektórych dorosłych. GM zapyta brutalnie, ile razy rocznie zamierzasz korzystać z kolei nadzalewowej gdy już będzie raźno śmigała po wyremontowanym torze pięknymi szynobusami. .. 500 mln zł w fanaberię to właściwie kosmodrom, który będzie wysyłał tekturowe rakiety w kosmos, który będzie na wysokości 10 piętra.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  GłębokaMyśl(2021-05-20)
 • @GłębokaMyśl - nie będę z tobą polemizował, bo znasz się lepiej na wszystkim od wszystkich. Klasyczny polski lekarz od Stańczyka. Jeżeli chcesz być partnerem do rozmowy na argumenty to poczytaj trochę o turystyce jak gałęzi gospodarki, posłychaj ekspertów i najlepiej rusz swoja cztery litery i pojesdż i zobacz jak się zarabia na turystyce w Polsce i na świecie. Twoje komentarze można zawrzeć w jednym w czterech zadaniach: “dlaczegoś biedny? … Bom głupi. Dlaczegoś głupi?. .. Bom biedny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Wojciech Ławrynowicz(2021-05-20)
 • @Wojciech Ławrynowicz - GM wprost uwielbia takie posty. Nie będę polemizował, bo mi się nie chce. .. ale od pierwszego do ostatniego słowa swej światłej wypowiedzi dokopię adwersarzowi ad personam, bo to znakomicie działa na forach a nie wymaga specjalnego wysiłku ani wiedzy. Zaś pan szanowny jak chce się wypowiadać na forach to GM zaleca walerianę, bo pomaga na zszargane nerwy i pozwala na pisanie postów bez błędów zwanych literówkami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  GłębokaMyśl(2021-05-20)
 • @sz@rak - piszesz: Wszystkim entuzjastom proponuję zrobienie biznes planu, wzięcie kredytu i czerpanie "zysków"z tej inwestycji. Powodzenia ! Od pieniędzy podatników wara. Czy jak sie buduje drogi to też one przynoszą zysk? A ścieżki rowerowe? A robi je sie z pieniędzy podatników. A czy podatnikami nie są ludzie pracujący w branży turystycznej? A turyści to nie podatnicy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Wojciech Ławrynowicz(2021-05-20)
Reklama