UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Do Cz i Krzysztof M 31 marca 2006 roku na ostatni kurs Kolei Nadzalewowej przyjechał specjalnie do Polski ze Szwajcarii profesor kolejnictwa (chyba z Bazylei, nie pamiętam)i dziwił się że jedyną taką w Europie kolej się zamyka. Powiedział tak: że za kilkanaście lat samorządy same reaktywują kolej, bo co prawda ona nigdy nie będzie opłacalna, ale jej wartość jako produkt turystyczny zwróci się wielokrotnie w podatkach płaconych przez firmy około-turystycznych i ich pracowników w regionie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  1
  Wojciech Ławrynowicz(2021-05-19)
 • @Wojciech Ławrynowicz - Mam duże wątpliwości czy suweren zechce porzucić swojego Golfa albo E39 i będzie korzystał z kolei nadzalewowej w podróżach do Biedry.
 • Suwerenowi podniesie się opłaty za użytkowanie poniemieckich szrotów, zamknie część miasta dla ruchu kołowego i wprowadzi wyższe stawki opłat za wjazd rzęchami do miasta oraz w nim parkowanie, to bardzo szybko nauczy się ekonomii i społecznej odpowiedzialności. Z pewnością szybciej, niż odporni na wiedzę liberałowie i kapitaliści rabujący nam kraj i środowisko od 32 już lat; Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm, #roszczeniowcy, #TaxTheRich
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  tow. Koliński bez loginu(2021-05-20)
 • @Wojciech Ławrynowicz - Powiedzmy szczerze, teraz obszar nadzalewowy prosperuje znakomicie a kolej doprowadzi region do stanu Eldorado mlekiem, miodem i złotem turystycznym płynącego. .. Wzruszenie odbiera mi głos a łzy zalewają umalowane oczęta, co powoduje, że GM będzie musiał poprawić sobie make up. .. Inwestycja ta zwróci się wielokrotnie tak jak zwraca pijany bezdomny po przedawkowaniu zdrowego i pożywnego wina marki Belzebub podpierając płot za sklepem, w którym nabył wyżej wymieniony znamienity trunek. Może pan szanowny wskaże firmy, które te podatki mają płacić. .. bo chyba nie właściciele gospodarstw agroturystycznych na permanentnej stracie i chyba nie rachityczna gastronomia, która gnieździ się na obszarach nadzalewowych w czasach, gdy PARTIA generalnie ma ochotę na zarżnięcie podatkami i innymi tego rodzaju daninami wszelkiego rodzaju uczciwej działalności gospodarczej. .. w końcu ta część przedsiębiorców pracująca ciężko "na czarno"ma wszystkie podatki w niezwykle głębokim poważaniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  GłębokaMyśl(2021-05-20)
 • Kolej Nadzalewowa ma znaczenie jako produkt turystyczny a nie transport lokalsow do "biedry"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Wojciech Ławrynowicz(2021-05-20)
Reklama