UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Wojciech Ławrynowicz- wbrew pozorom drogi przynoszą zysk-to podstawa gospodarki, a turysta przyjeżdża tymi drogami swoim autem, bo pociągiem tylko garstka zagorzałych entuzjastów ewentualnie. Marzenia można mieć ale za swoje pieniądze. Ile razy można reanimować tego trupa. Można wydzierżawić tę kolej jak górkę Chrobrego, nie wiem czy znalazłby się odważny- spróbuj ty.
  • @ixi - Myślisz kategoriami minionej epoki, samochody odchodzą do lamusa, tylko imbecyl nie mający pojęcia o turystyce i komunikacji lokalnej może wypisywać takie brednie, też mam samochód, który dla mnie nie jest wyznacznikiem mojej pozycji w społeczeństwie. Powiem krótko- wsadź sobie w doopę swojego blachosmroda i ciesz się, że go tam masz, tylko nie pęknij z dumy, jesteś żałosny człowieczkiem i egoistą.
  • @Truso - Samochody odchodzą do lamusa i dlatego ich sprzedaż od wielu lat systematycznie rośnie. .. Sam fakt, że piszesz, o swoim samochodzie, że nie stanowi dla ciebie wyznacznika pozycji społecznej kończy twoją, w tym zakresie, wiarygodność. Ktoś, kto pisze o posiadanym pojeździe w taki sposób jest zwykłym bubkiem i hipokrytą, który na dodatek snuje swoje projekcje na temat cudzych postów. .. żeby te projekcje miały jakąś wartość. .. no pewnie mają dla psychiatry klinicznego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    GłębokaMyśl(2021-05-22)
Reklama