UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Budować za wszelką cenę i czekać na cofkę. .. W końcu w czasach suszy powódź to błogosławieństwo. 2 200 000 000 utopione w mętnych wodach Zalewu Wiślanego. Wiwat PARTIA ! Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Pierwsze zyski z dewastacji już za 500 lat !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  12
  GłębokaMyśl(2020-04-22)
 • @GłębokaMyśl - Mam pytanie: Kiedy zwróci się remont drogi za 1,3 mln do wsi Pagórki (gmina Tolkmicko, 280 mieszkańców)?
 • @GłębokaMyśl - Od roku 2004 do 2015 wydano w Polsce, na budowę dróg i autostrad wydano kwotę 161,7 mld zł. Proszę zastosować tę samą metodę i obliczyć, kiedy nakłady na autostrady w Polsce się zwrócą. Nie mówiąc o "dewastacji"środowiska. Chociaż patrząc na średniowieczne mapy Mierzei, "natura"w kilku miejscach "dokonała"przekopu!
 • @GłębokaMyśl - Nie widzę tu żadnego powodu do dewastacji środowiska. Znacznie bardziej jest zdewastowane przez odwiedzających Mierzeje tzw turystów co to wszystkie śmieci i produkty fizjologi zostawiają wprost na plażach i prowadzących do nich duktach leśnych. Ciekawa inwestycja, atrakcyjna turystycznie z głębokim podtekstem politycznym.
Reklama