UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I czemu ja się niczemu tutaj nie dziwię ?
  • RobertKoliński Będę zgadywał - nie dziwi się anonim dlatego, że nie po raz pierwszy jest świadkiem w naszym mieście, jak to władza samorządowa za pieniądze publiczne realizuje prywatne interesy i żądania kapitalisty, który w korzystnych okolicznościach, już nie po raz pierwszy, wszedł w posiadanie korzystnej nieruchomości na niezwykle korzystnych warunkach? Oczywiście korzyści tych sfinansowanie należy już do podatnika, nie do kapitalisty. A ja się zastanawiam, dlaczego tytuł tego artykułu nie brzmi np. : - Co planuje MILIONER na terenie wokół Muszli Koncertowej?, bo - nawet jak wynika z informacji zawartych w tym artykule - jest on większościowym udziałowcem tego terenu (1.5 mln zł vs. 745 tys. zł), zatem logika podpowiadałaby chyba, żeby poniósł ok. 2/3 kosztów tych ew. inwestycji - TAK czy NIE?! Gdzie są radni miejscy, którzy pilnują interesu społecznego i mieszkańców, jak to by wynikało z ich przysięgi składanej uroczyście po wyborze na funkcję? Bo że miasto i włodarze pilnują wyłącznie prywaciarskiego interesu potentatów i burżuazji, to wszyscy widzimy od lat aż za dobrze. [zdj. Dobrowolcy kapitału wyglądają uważnie biednych, wdów i sierot, którym już-już mają pomóc. .. jak tylko wpłynie kolejna transza z Antykryzysowej Tarczy. ] Hashtagi: #TaxTheRich, #roszczeniowcy, #RasaPanow, #oligarchia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    24
    RobertKoliński(2021-11-02)
  • @RobertKoliński - mam pytanie, dlaczego Pan nie zostanie milionerem burżujem i nie zacznie pomagać wdowom i sierotom, co Panu przeszkadza?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    16
    wdowiec sierocy(2021-11-02)
  • @RobertKoliński - Wolę kapitalistę od roszczeniowego socjalisty, który nie potrafił pokierować swoim życiem.
  • RobertKoliński Kalafiorem powiewają mję twoje sympatie zaprawdę, jeszcze wleź mu. .. na plecy nawet, jak masz życzenie, ale od pieniędzy publicznych na waszą wspólną, nową drogę życia to się łaskawie zusammen odteleptajcie, m'kay? 🚩 #oligarchia, #roszczeniowcy, #libki, #rak Hashtagi: #PieniadzePubliczne, #MiastoPrywatne?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    17
    RobertKoliński(2021-11-02)
  • @RobertKoliński - A ja się pytam ile się chłopcze do tej wspólnej puli dorzucasz?
  • @RobertKoliński - To nie ja powiedziałem to co Ty napisałeś, ale zgadłeś.
  • @wdowiec sierocy - Masz rację miasto powinno również zburzyć wszystkie budynki które są pozostałością po innych znanych kapitalistach F. Schichau i F. Comnicku wtedy było by dobrze wszystkie obecne w nich firmy by się wyniosły z E- ga, potem zamknąć Fabryki mebli ale wszystkie bo wszyscy meblarze to kapitaliści i jak już nic nie będzie w tym mieście to największa firma sprzątająca pewnego kapitalisty sama upadnie. Takich kapitalistów którzy układając swoje klocki a tak naprawdę budują to miasto jest wielu a Wy Toważyszu czepiacie się tego jednego. Napisz proszę czemu akurat ten jest solą w twoim oku.
  • @wdowiec sierocy - przepraszam miało być do towarzysza kolińskiego
  • @RobertKoliński - Kotlecinski. Zanim cos napiszesz to sprawdź. Mysliwska bylawlasnoscia prywatna wiec nawet jak wszedł w posiadanie na korzystnych warunkach to nie twó interes tylko obu zainterswanych stron, Kupującego kapitalisty i sprzedajacego kapitalisty,
  • @RobertKoliński - Transakcja kupna Myśliwskiej odbyła się między właścicielem a nabywcą. A właścicielem nie był ratusz. Więc przestań produkować swoje dyrdymały.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    odpowiedz dla mądrali(2021-11-02)
Reklama