UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ma co się oszukiwać, miasto umiera pod względem turystycznym i nie ma kto korzystać z tych hotelów.
  • Z tych hoteli (tak na marginesie)
  • To miasto pod tym zarządem umiera na każdej płaszczyźnie. Wyprzedane srebra rodowe, każdy skrawek uzbrojonej ziemi, każda parcela, pod lidle, developerki. Za 10 lat nie będzie co zbierać, ale zamieszkująca na tym zurbanizowanym terenie 50 tysięczna społeczność o średniej wieku 60+ nie będzie w stanie nic już zrobić. Ich dzieci i wnuki, których exodus trwa od dwóch dekad pracują na chwałę innych miejscowości. Ostatni gasi światło.
  • Mi dajcie do zarzadza is. dam rade.
  • Nie żartuj. Hoteli w Elblągu jest za mało!
  • Referendum i kopa.
  • To prawda. . W Elblągu z młodych została budżetówka, ustawieni przez rodziców i "garby". ..
  • @Zlo - Chyba kogoś poniosło? Ja akurat wróciłam. z dużego miasta i tu mamy dużo lepsze perspektywy pracy niż tam. I nikt nam pracy nie załatwiał, wielu znajomych z liceum też zostalo i też każdy zapracował sam na swoje. Coraz więcej nowych osiedli, dużo młodych rodzin. Hashtagi: #Kogosponioslo
  • Zrobilibysmy super hotel ale coz nieudolnosc tutejszych to sama w sobie kleska. zmienilibysmy pracownikow recepcji na mile ladne i cieple osoby ktore wiedza jak przyciagnac klientow. Dalabym im procent od utargu. To by mobilizowalo do pracy wymiana recznikow. Mila uczynna obsluga bo to co bylo to anomalia hehe. Praca w uslugach to mile podejscie i kultura osobista oraz inteligencja. tu zabraklo.
Reklama