UWAGA!

Dacia Logan MCV

2007-03-09
Aktualizowany 2007-03-10 10:43
Dacia Logan MCV

Renault wprowadził kolejny model Dacii Logan na polski rynek - Dacię Logan MCV. Dynamiczny i niezawodny Logan MCV wyróżnia się wyjątkową ilością miejsca we wnętrzu. Funkcjonalność i imponująca pojemność wersji siedmiomiejscowej umożliwia realizację Twoich zachcianek.

Zastosowane w MCV asymetryczne drzwi tylne stanowią oryginalne i praktyczne rozwiązanie ułatwiające załadunek przewożonych przedmiotów. Powierzchnia bagażnika MCV daje się łatwo powiększać, stosownie do Twoich potrzeb - wystarczy złożyć trzymiejscową tylną kanapę, aby uzyskać ogromną przestrzeń 2350 l.
     Wnętrze Logana MCV jest jeszcze wygodniejsze, dzięki licznym możliwościom zmiany konfiguracji siedzeń i wyjątkowo łatwemu dostępowi do miejsc z tyłu. Kanapa w drugim i trzecim rzędzie zapewnia jeszcze większą wygodę i doskonały komfort podróżowania nawet siedmiu dorosłym pasażerom, co sprawia, że MCV jest idealnym, bardzo funkcjonalny samochodem rodzinnym.
     Trzy benzynowe 91.4 75KM, 1.6 87 KM, 1.6 16V 105 KM oraz nowoczesny i bardzo oszczędny silnik wysokoprężny 1.5 dCi 68 KM zapewniają dużą przyjemność jazdy i komfort użytkowania. Wśród dostępnych jednostek napędowych wyróżnia się bardzo oszczędny silnik 1.5 dCi stanowiący doskonały kompromis, jeżeli chodzi o osiągi i zużycie paliwa. Wszystkie jednostki napędowe zostały zaprojektowane przez koncern Renault Komputer pokładowy informuje kierowcę o zużyciu paliwa, przebiegu, pomagając mu w podejmowaniu decyzji i kontroli nad parametrami pojazdu. Logan jest jeszcze bezpieczniejszy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości zawieszenia, układu hamulcowego wyposażonego w ABS, a także przednich i bocznych poduszek powietrznych.
     Dużo miejsca we wnętrzu i pięć wygodnych miejsc sprawiają, że Logan MVC to kombi, które stanowi idealny wybór dla aktywnych rodzin i każdego kierowcy poszukującego naprawdę uniwersalnego pojazdu.
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------

     
N
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej