UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dobry rok Stowarzyszenia Łączy nas Kanał Elbląski

Koniec roku to czas podsumowań. Lokalna Grupa Działania Kanału Elbląskiego ma powody do zadowolenia, bowiem wykonano wszystkie zadania, jakie przyjęto na rok 2007.

Stowarzyszenie pomyślnie zakończyło realizację dwóch projektów. Pierwszy z nich to „Programowanie i partnerstwo w programie Leader Miasta i Gminy Pasłęk” wsparty dotacjami Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Burmistrza Pasłęka. Drugi to „Programowanie i partnerstwo w LGD Wysoczyzny Elbląskiej”.
     Najbardziej nośnym dla regionu wieloetapowym zadaniem jest projekt „Łączy nas Kanał Elbląski”. Informowaliśmy o społecznych konsultacjach dotyczących znakowania szlaków rowerowych na obszarze Kanału Elbląskiego, o wynikach inwentaryzacji 441 km szlaków rowerowych oznakowanych i wirtualnych, także o koncepcji poprowadzenia 361 km szlaku wzdłuż osi kanału. Ten projekt, zgodnie planem, został wykonany w 75 procentach. Do zakończenia przyjętych zadań pozostały jeszcze cztery miesiące.
     W nowym roku powinny już być widoczne pierwsze efekty prac nad turystycznym zagospodarowaniem Kanału Elbląskiego. Zakończono bowiem cykl szkoleń przygotowujących przedstawicieli samorządów terytorialnych do przygotowania projektów inwestycyjnych w obszarze Kanału Elbląskiego.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • info_mniodzio! warto z uwagą przeczytać i podumać nad rolą mediów. .
 • w kanał to ja mogę sobie dać oj taaak, Polska hera, heroina :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tydzien na dzialce(2007-12-31)
 • bada konfidentow
 • i czy nadal osiołki porfironki z miasteczka - Ostróda, upierają się na temat nazwy KANAŁU ELBLĄSKIEGO ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Senf - Musztarda(2008-01-01)
 • ale o co chozi. ..
 • Ciekawe, czy oprócz "szkoleń" i inwentaryzacji i małego coś nieco tak naprawde po tylu latach kosztownego projektu coś sie zmieni, czy zauważymy jakąś zmianę.
 • nie lubię powtarzać się, nio ale że to już nowyRok; -). .. .ostatniego lata pisałem w komentach o 2-krotnej emisji w BBC 45-min filmowej opowieści Michaela Palina z podróży po Polsce^_^ kanałElbląski, a nawet samElbląg wzbudził uwagę i zainteresowanie wieluAngoli@_@ szkoda, że redMinkoweDéjà _vu o koncepcjach, projektach, szkoleniach itp sukcesach LGD Łączy_nas_KE, jak i cała nasza szara, siermiężna, powiatowa rzeczywistośćTurystyczna studzi optymizm. .. .może w roku 2008 młodzi zaczną pisać oNaszejTurystyce~_~
 • WojŁawrynowicz Rwel, Kanal Elblaski + Truso to byl by produkt turysztyczny klasy swiatowej. Ale juz mi nie chce sie tego mowic na okraglo:, ,Po pierwsze tutystyka samorzadowcu !!!" i, ,. .. a poza tym uwazam ze Truso trzeba zbudowac!!!" SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2008 Tobie i wszystkim Portelowiczom
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WojŁawrynowicz(2008-01-01)
 • Woju ~ mówimy. .. niooo powiedzmy niby_o_tym_samym ^~_~^ przestępny^2008^tolerancyjnym?!?
 • Podejrzewam, że bardzo poważnie potraktowano temat o społecznych konsultacjach dotyczących znakowania szlaków rowerowych na obszarze Kanału Elbląskiego. Martwi mnie jedynie fakt "szlaków rowerowych oznakowanych i wirtualnych" Pozdrowienia Noworoczne z www.bikerelblag.hg.pl
 • Inwentaryzacja niczego i szkolenia, konsultacje, spotkania, szkolenia, i nowe wybory a potem szkolenia a szlaków jak nie było tak nie ma, może te pienądze ze szkoleń trzeba było wydać na oznakowanie szlaku
 • 1 km znakowanego rzeczywistego (nie wirtualnego) szlaku lepszy niż 1 szkolenie urzędasów - kto jest za ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  krzychu77(2008-01-02)
Reklama