UWAGA!

Dodatkowa kasa na aktywizację bezrobotnych

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego podzielił ostatnią pulę środków 17 mln zł z Funduszu Pracy na realizację zadań w zakresie promocji zatrudnienia. Elbląg zyska dodatkowo prawie 2 mln zł.

- W puli zostało nam jeszcze ponad 17 mln zł, środki będące w naszej dyspozycji przekażemy do dyspozycji samorządom powiatowym – mówi Jacek Protas. – Są one przeznaczone na finansowanie łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizację bezrobotnych z uwzględnieniem sytuacji społeczno-gospodarczej powiatów dotkniętych skutkami światowej recesji gospodarczej. Sprawdzaliśmy głównie zwolnienia z zakładów pracy. Pieniądze zostaną przeznaczone na wspieranie pracowników zanim jeszcze zostaną zwolnieni.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Protasa chyba coś stuknęło w głowę. Pieniądze zostaną przeznaczone dla pracujących, zanim zostaną zwolnieni. A gość bez pracy figa ?????
 • Jakoś strasznie pokrętnie, wydawane są pieniądze na walkę z bezrobociem w Elblągu. Efektów w ogóle nie widać. Może znikają w głębokich kieszeniach elbląskich urzędników. Kowalski jak nie miał pracy, tak nie ma, ale zawsze może liczyć na sezonową pracę pomywacza w Krynicy Morskiej lub Stegnie, na pełny 18 godz. etat.
 • wynika z tego artykułu, ze pieniądze dostaną zakłady pracy( po znajomości)- pracodawcy, żeby nie zwalniali. .. logiczne. A biednemu zawsze wiatr w oczy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  gośc z warszawy(2009-04-12)
Reklama