UWAGA!

DROZD Centrum Techniki w pasażu handlowym portElu

2008-08-07
09:40
Elbląg, DROZD Centrum Techniki  w pasażu handlowym portElu

Nowym partnerem pasażu handlowego portElu jest od dzisiaj firma DROZD Centrum Techniki. Firma istnieje na rynku od 1990 roku i może pochwalić się 18-letnią tradycją w branży handlowej. Centrum Techniki zajmuje się sprzedażą artykułów sanitarnych. W swojej ofercie posiada towary najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Zobacz niektóre z nich w pasażu.

Wszystkie wyroby posiadają aprobaty techniczne i certyfikaty zgodności z polskimi normami. Firma DROZD zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która w każdej chwili służy doradztwem. Istnieje możliwość montażu zakupionych urządzeń przez fachowców.
     W swojej ofercie firma posiada:
     
      Wszystko do centralnego ogrzewania: szeroki wybór grzejników, zawory, kotły, wkłady kominowe, podgrzewacze wody, ciepłomierze, pompy, układy solarne, wiele systemów instalacyjnych do ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania tj.: rury zgrzewane, klejone, stalowe, miedziane, skręcane, zaciskane.
     
      Wszystko do wody i kanalizacji: filtry, wkłady uzdatniające, rury PVC, PE drenaż złączki, kolanka, trójniki, wodomierze, wszelkiego typu uszczelki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, pompy, hydrofory.
     
      Armaturę sanitarną na każdą kieszeń: wanny, brodziki, kabiny natryskowe, umywalki, szafki łazienkowe, kompakty, bidety, pisuary, miski ustępowe, system mocowań ściennych, szeroki wybór baterii, paneli prysznicowych.
     
      Armaturę przemysłową: wyroby hutnicze takie jak : kolana hamburskie, zwężki spawalnicze, kołnierze stalowe, manometry, termometry.
     
      System dociepleń: otuliny do rur, wełna mineralna.
     
      Chemię instalacyjną: silikony, pianki montażowe, pasty, konopie, taśmy teflonowe.
     
     Towar można kupić za gotówkę i na raty. Płatność gotówką i kartami płatniczymi. Na terenie Elbląga i okolic dowóz gratis!
     
     Na każdego klienta, który, dokonując zakupów, powoła się na portEl czeka miła niespodzianka! Sklep firmy DROZD przy ul. Dolnej otwarty jest w godzinach od 7.00 do 17.00, a w soboty od 7.00 do 13.00. Zamówień wystawionych w pasażu towarów można dokonywać również przez Internet.
     
     DROZD Centrum Techniki
     Elbląg, ul. Dolna 12 (dojazd od ul. Browarnej)
     tel./fax. 055 232 50 97
     www.drozd.pl
     drozd@drozd.pl
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama