UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Prawda jest taka za rządów P O i PSL i SLD to nic w Elblągu nie powstanie. Gnac to bractwo i to kijami.
 • coś niebywałego ! Ty wierzysz w to co piszesz, czy tylko trollujesz w necie na rzecz pisowskiej Dojnej Zmiany ? To pis nic nie buduje ! Wiesz ile oddano w tym roku do użytku dróg szybkiego ruchu i autostrad ? Za dobrego pisu - 29 kilometrów !. Za złej PO - było po kilkaset kilometrów rocznie ! Zobacz stadiony, Orliki, Hale widowiskowo-sportowe. Pis przez pięć lat swoich "rządów"nie wybudował ANI JEDNEGO obiektu. Co dobrego dla Elbląga i jego mieszkańców zrobili Panowie Wilk i Krasulski. Pokaż choć jedną rzecz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  36
  27
  stańczyk(2020-07-14)
 • @stańczyk - Wilk zrobił Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka - w rekordowo krótkim czasie - obiekt okazał się bardzo popularny i potrzebny. Coś słabo z pamięcią. Niebywałe :-)No i te 29km dróg ekspresowych to z czapki wzięte, nie chce mi się szukać, ale odcinek S7 z Elbląga do Koszwał oddano w 2018 roku i ten odcinek jest na pewno dłuższy niż 29 kilometrów. Kłamiesz jak Tusk :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  28
  sz@rak(2020-07-14)
 • @stańczyk - won do brukseli.
 • @sz@rak - Wilk zrobił CRW? Co najwyżej to może zrobić dwójkę w lesie. Zbudowano CRW w szybkim tempie, czego efektem są awarie, niedoróbki, no ale chwała Wolfowi, bo jest, świetna logika.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  7
  Ploterek(2020-07-14)
 • @Ploterek - O niedoróbkach chcesz porozmawiać ? O torze łyżwiarskim, o moście zwodzonym, o remoncie Światowidu ? Śmiało.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  5
  sz@rak(2020-07-14)
 • @stańczyk - w dzisiejszych czasach analfabetą określa się tego, kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem tekstu. Ty jesteś analfabetą a ja nie jestem kłamcą. Napisałem wyraźnie: W TYM ROKU oddano 29 km dróg. Sprawdź sobie w necie. A kłamcą jesteś TY ! Bo to Grzegorz Nowaczyk rozpoczął procedury związane z budową parku wodnego Dolinka. Wilk był tylko kontynuatorem tego co zaczęli inni. Wy pisowcy macie niezwykłą łatwość przypisywania sobie czyichś zasług. Takie są fakty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  10
  stańczyk(2020-07-14)
 • a ty na Białoruś pisowski trollu na usługach Putina
 • @stańczyk - Faktycznie, napisałeś w tym roku - przepraszam za przeoczenie. Do końca roku 2020 zostało jednak sporo czasu - wtedy będziesz mógł porównywać rok do roku ile zrobiono dróg. Co do Aquaparku - Nowaczyk owszem zaczął, ale nic nie zrobił poza standardowym dla PO "zrobieniem" dziury w budżecie miasta - www.portel.pl . Dolinkę wymyślił Wilk, przesuwając pieniądze zaplanowane na stadion Olimpii - www.portel.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  sz@rak(2020-07-14)
 • @stańczyk - 18 miesięcy rządził Wilk w Elblągu i przy wcześniejszym zamykaniu zakładów przez Nowaczyka, Wilk sprowadził inwestorów i powstały nowe miejsca pracy ! Praca to pieniądze, to byt rodziny, pieniądze gówniane bo jeszcze wtedy rządziło PO-PSL w Polsce. Praca to nie tylko pieniądze to także konsumpcja, to kolejne nowe miejsca pracy w innych sektorach przemysłu. Trudno zrobić dużo w tak krótkim czasie. PO-PSL potrafiło zniszczyć gospodarkę w całym kraju, sprzedać co się da a pieniądze na swoje konta w tym także zagraniczne przerzucić. CRW Dolinka z której korzystają elblążanie powstała za czasów Wilka. Wróblewski przez pięć lat zbudował wiadukt na Zatorze i co dalej ? Niestety przeciwnicy PiS-u nie chcą aby Polska się rozwijała ale by stała się zapadłą dziurą, tak jak staje się Elbląg, smutne. Powinniśmy wszyscy myśleć o naszym kraju a nie o nienawiści do danej partii. Komuna nie wróci, wiem, złodziejom było dobrze za komuny ale to już nie wróci. Teraz gdyby PO odzyskało władzę w Polsce to byłby reżim stalinowski, zamordyzm i strach się odezwać. PO pokazało już po raz kolejny przed wyborami co by było gdyby rządziło, nie mając planu na Polskę, tylko na Polaków. Skłócili nas przeciwko sobie i to jest sukces PO ale czy to na pewno sukces ?
 • Tak, Wilk zwiększył obsadę UM dla swojaków. .. A jakich to on inwestorów ściągnął do Elbląga bo nie widziałem, aby za jego czasów nagle ruszyły jakieś nowe "fabryki". ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  ŻenadaDlaPISÓW(2020-07-15)
 • @sz@rak - Wilk przez swoją krótką kadencję nie wybudował nic. Zadłużył tylko miasto. Wszystkie te inwestycje rozpoczęte były zanim PIS przejął władzę. Jeśli coś chcesz napisać to sprawdź fakty.
Reklama