UWAGA!

Elbląski Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy

Wśród laureatów regionalnego finału konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów znalazł się elbląski Urząd Skarbowy.

Podczas uroczystości, dyplomy dla zwycięzców konkursu wręczali Wojewoda Warmińsko-Mazurski Marian Podziewski oraz Kanclerz Loży Business Centre Club w Olsztynie Wiesław Łubiński i Dyrektor Izby Skarbowej w Olsztynie Marek Bączyk.
       Laureatami konkursu zostały Urzędy Skarbowe w : Elblągu, Giżycku, Braniewie, Piszu, Kętrzynie, Szczytnie, Ostródzie. Za tydzień urzędy te odbiorą ogólnopolskie certyfikaty w Warszawie podczas gali zorganizowanej przez BCC i Ministerstwo Finansów.
       - Podstawowym walorem tego konkursu jest propagowanie dobrych praktyk w skomplikowanej materii jaką są relacje urząd - podatnik. I nie może być bardziej obiektywnej oceny pracy urzędu skarbowego niż ta, którą dokonali przedsiębiorcy. A jest to grupa podatników wymagająca wysokich standardów obsługi. Przedsiębiorcy wyróżnili te urzędy, które kierują się zasadą, że to urząd jest dla podatnika, a nie podatnik dla urzędu - powiedział wojewoda podczas uroczystości.

 


       Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta. Podobnie jak w latach ubiegłych, placówki oceniane były na podstawie sumy punktów przyznanych przez przedsiębiorców w ankiecie. Ocenie podlegała jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników.
       Prawo do użytkowania przyznawanego przez przedsiębiorców tytułu przysługiwać będzie laureatom przez najbliższy rok. Jest on wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów oraz umiejętności i kompetencji pracowników administracji skarbowej.
       Konkurs po raz pierwszy został przeprowadzony w 2003 roku. Jedną z najważniejszych grup podatników są przedsiębiorcy. To właśnie oni przyczyniają się do zasilania budżetu państwa. Relacje między administracją skarbową a przedsiębiorcą powinny być przyjazne.
      

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama