UWAGA!

Elbląskie Targi Pracy po raz drugi

Elbląg, Elbląskie Targi Pracy po raz drugi
(fot. Damian Matwiejczyk).

Światowid zaprasza w piątek na Drugie Elbląskie Targi Pracy. Oferta skierowana jest zarówno do pracodawców poszukujących nowego personelu, jak i dla osób szukujących pracy.

Osoby, które przyjdą na Targi, będą mogły zaznajomić się z ofertami pracy elbląskich firm i przedsiębiorstw oraz spotkać się z potencjalnymi pracodawcami. Ponadto będzie można uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach pisania CV i szkoleniach z zakresu autoprezentacji.
     Pierwsza edycja Elbląskich Targów Pracy odbyła się we wrześniu. - Podczas ubiegłorocznej edycji zatrudnienie znalazło ponad dwadzieścia osób. Obiecaliśmy sobie wówczas, że będzie to przedsięwzięcie o charakterze cyklicznym. Wiem, że w tym roku odbyły się już podobne targi, mimo to mam nadzieję, że pracodawcy będą się jeszcze zgłaszać - mówi Marek Pyszkowski z Poradni Doradztwa Personalnego „PIM”.
     Pracodawcy zainteresowani udziałem w Elbląskich Targach Pracy mogą zgłaszać się do Poradni Doradztwa Personalnego „PIM”, która mieści się przy ul. Garnizonowej 14 A. Wszelkie informacje o targach uzyskać można pod numerem telefonu 055 236 97 74 oraz na stronie internetowej
     www.poradnia.elblag.pl.
     Elbląskie Targi Pracy odbędą się w piątek 28 kwietnia w godzinach 9-16 w sali sportowej CKiWM Światowid.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Powinno się sprywtyzować urzędy pracy. Osoba prywatna będzie zainteresowana współpracą z przedsiębiorcą jak i osobą poszukującą pracy. Co się dzieje w urzędach pracy ?, ogromna ilość pracowników z dyrektorami i ich zastępcami,przekładajcymi stosy papieru (czasopisma, gazety). Targi pracy organizuje się dla urzędików którzy boją się o utratę stołka, chcą pokazać jak oni się poświęcają dla ludzi bez pracy. Jeśli ktoś chce pracować to wszystkie oferty powinien znależć w urzędzie pracy.
 • co do jedzenia jest tym razem? głodny jestem bardzo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pracodawcapotencjalny(2006-04-27)
 • Co wy piszecie chyba czytać nie umiecie. Moim zdaniem Powiatowy Udząd Pracy nic do tego nie ma, a z jedzeniem to chyba była zeszłoroczna impreza Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Więc jak przyjdziesz to będziesz głodny. A pozatym to chwała że takie imprezy się odbywają w tym Elblągu i oby było ich jak najwięcej. POPIERAM
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bezrobotna(2006-04-27)
 • Do bezrobotnej: czy Pani jest pracownikiem urzędu pracy? Podziwiać takich bezrobotnych co popierają takie targi gdzie jest 20 ofert pracy, a nie zastanawiają się ile ta impreza kosztuje podatników.
 • organizatorem targow nie jest urzad pracy tylko Poradnia Doradztwa Personalnego „PIM” i Światowid
 • Jakich podatników?. Za targi płacą sami wystawcy dlatego są inne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wystawca(2006-04-27)
Reklama