UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kłamstwo kłamstwem pogania. W EPWiK jest zatrudnionych ponad 300 pracowników. A taka firma obsługująca miasto 100 tys. na zachodzie zatrudnia ok. 100.W tej chwili w stosunku do zarobków mamy najdroższą wodę w Polsce, a po modernizacji oczyszczalni ??? Kurkiewicz bierze ok. 20 tys zł co miesiąc wypłaty, poseł na Sejm 8 tys zł. Gdzie sens gdzie logika ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  15
  hamulcowy(2020-08-20)
 • @hamulcowy - A co to ma do rzeczy że poseł ma 8 tyś? A co to poseł? Jak patrzę na p_osła Krasulskiego to myślę że on powinien jeszcze dopłacać do budżetu za nieróbstwo i zatruwanie powietrza w Sejmie.
 • @hamulcowy - faktycznie hamulcowy jesteś :)Woda w Elblągu wcale nie jest najdroższa, w Tolkmicku pobliskim jest droższa, kłamczuchu. Wiem, bo płacę i tu i tu. Kurkiewicz się zna na robocie, więc bierze 20,poseł tylko ponosi rękę za tym, co mu prezes każe, więc może brać 8 (wg mnie i tak za dużo - prezes mu tak obniżył)
 • PECUNIA NON OLET. Faktem bezspornym jest to ze obie spółki miejskie EPEC i EPWiK są monopolistami na ryku nie mającymi żadnej konkurencji wiec więc mamy do czynienia z dyktatem cenowym finansowanym, z kieszeni społeczeństwa tego miasta. Wiec i płacić mogą ile chcą, oczywiście za cichym przyzwoleniem RN których członkowie za darmo tam tez nie siedzą.
Reklama