UWAGA!

Firma Handlowa LAYMAN – Wielkie zmiany!

2008-09-22
Aktualizowany 2008-09-23 08:17

W pasażu handlowym portElu znajdują się firmy, idące z duchem czasu. Jedną z nich jest firma Handlowa Layman, która istnieje już od ponad 15 lat na lokalnym rynku. Firma handluje materiałami do produkcji mebli, materiałami budowlanymi oraz akcesoriami zarówno meblowymi, jak i budowlanymi. Obecnie w Laymanie nastąpiły wielkie zmiany. Na dziale budowlanym całkowicie zmieniła się ekspozycja drzwi, jak również powstała nowa ekspozycja akcesoriów meblowych.

Jeżeli chodzi o wystawę drzwi to możemy na powierzchni o ponad 300 m2 oglądać drzwi firm: DRE, Porta, KMT, Stolmax, Górecki, Stolbud oraz Dierre. Dla klientów, którzy chcą zmienić sobie podłogi w domu, została postawiona wielka wystawka paneli podłogowych firmy Kronopol. W ofercie działu budowlanego w firmie Layman możemy znaleźć również m.in. okna, parapety, panele ścienne, deskę Barlinecką, korek, pustaki, kostkę brukową, papę, klinkier, cement, klamki, płytę OSB, sklejkę, bejce, kleje, lakiery oraz różnego rodzaju materiały wykończeniowe potrzebne w budownictwie.
     Jeżeli chodzi o wystawę akcesoriów meblowych to została zbudowana specjalna ekspozycja kuchni na której przykładzie klienci mogą wybierać różnego rodzaju akcesoria bądź mogą stworzyć swoją wymarzoną kuchnię. Kuchnia wzorowana jest na najnowocześniejszych trendach obecnie panujących wśród projektantów i producentów kuchni.

 

Wszystkie szuflady są z cichym systemem domykania firmy Hettich, zamontowane zostały również różnego rodzaju organizery do szuflad np. wkłady ze słoikami, wkłady na sztućce, organizacje pod zlew, na talerze, przyprawy, napoje, odpady, itp. Ekspozycja posiada również wysokie carga oraz carga na ręczniki lub ścierki. Podstawą w tej kuchni jest oświetlenie m.in. półki na szerokim profilu jak również najnowocześniejsze oświetlenie LEDowe, których pobór prądu jest 40-krotnie mniejszy (0,5 – 2,2 wata) od zwykłych żarówek , producentem oświetlenia jest włoska firma Incoll. W kuchni nie powinno zabraknąć uchwytów, i tu Layman pomyślał o swoich klientach i stworzył dwa duże stendy z uchwytami meblowymi i innymi akcesoriami m.in. zawiasami, prowadnicami firmy GTV. Nowością w dziedzinie uchwytów meblowych są uchwyty „lustra” które również można zobaczyć na wystawie.
     Dla klientów, którzy chcą odświeżyć swoją kuchnię są przygotowane wzorniki z blatami kuchennymi oraz płytami meblowymi firmy Kronopol, gdzie nowością są blaty o strukturze kamienia! W ofercie działu meblowego możemy również znaleźć m.in. systemy przesuwne do drzwi i szaf firmy Fikszo, profile C, obrzeże PVC firm Maag, Schilsner, Polkemic, wyposażenie garderób, nóżki, nogi, stopki, ślizgacze, zaślepki, zawieszki, listwy wykończeniowe i inne akcesoria meblowe niezbędne do domu.
     Firma Layman oferuje Państwu również usługi transportowe na terenie miasta oraz całego województwa. Dla klientów hurtowych oferujemy również transport na terenie całego kraju.
     Firma Handlowa Layman mieści się w Elblągu przy ulicy Malborskiej 91 b i zaprasza swoich klientów od godziny 7 do 17 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od godziny 7 do 14. Zapraszamy Państwa do odwiedzenie strony internetowej firmy Layman www.layman.com.pl, gdzie każdy, będzie mógł wydrukować sobie kupon rabatowy upoważniający do zniżki 5 %.
     
     Zamówień wystawionych w pasażu towarów można dokonywać również przez Internet.
     Zapraszamy do odwiedzin w naszym pasażu.
     
     
     
     

---- Tekst sponsorowany ----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej