UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nierzetelny artykuł. Byłam w Gino w Elblągu przed histerią koronawirusową i sklep był w likwidacji. Pracownice miały wypowiedzenie. Dlaczego kłamiecie?
  • Gdyby to był normalny kraj, to autor artykułu podałby ciebie, babo, do sądu i wyszarpałby ze trzysta tysięcy złotych za zniesławienie. Portel podałby osobno i tu, bo to firma a nie osoba fizyczna, skończyłoby się na pół miliona złotych odszkodowania, konieczności solennych przeprosin i innych takich tam. I nie uratowałoby ciebie, że jesteś blondynką, to, dla sądu, żadna okoliczność łagodząca. .. Ponieważ jednak nie żyjemy w normalnym kraju, i każdy d...lub polityk może bezkarnie pleść co mu ślina na język przyniesie - objaśniam. .. Likwidacja sklepu to jedna rzecz, i chodziło tu zapewne o wyprzedaż towaru, co musi przecież trwać. Autor zrelacjonował informację którą podał PUP; opisał, jak chłop blondynce na rowie, że Gino Rossi zastosuje grupowe zwolnienie pań sprzedających o czym rzeczony PUP musiał zostać z mocy prawa poinformowany. Gdzie tu powód do zarzucania autorowi notatki i całej Portelowi kłamu ?
Reklama