UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • akurat zwalnia- znajomi znajomych - całe rodzinki się trzymają od lat - mężusie z żonkami, gachowie itp. .. A dla wykwalifikowanych z miasta nawet nie ma najmniejszej szansy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    119
    30
    misiek778(2021-10-07)
  • @misiek778 - Czyli sitwa i kolesiostwo jak zwykle zostaje, a reszta won.
  • Kto tam nie miał pewnej posady, to już dawno stamtąd uciekł. Być może zostali ci z zasiedzenia, czy pewnych stołków po znajomych i rodzinach. To, że siedzą tam ludzie po układach, koleżeństwach i rodzinach, to wie akurat wielu. Dostać się z zewnątrz nie jest łatwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    67
    6
    asdasdda(2021-10-07)
  • @misiek778 - To prywatna firma więc mogą sobie zatrudniać i zwalniać kogo chcą
  • @misiek778 - widać, że w du. .byłeś i gó. .. widziałeś :)
  • @misiek778 - Może i są rodziny ale nie prawdą jest, ze dla wykwalifikowanych brakowało miejsca. Może Ty po prostu się nie nadajesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    7
    Pracowałem_tam(2021-10-07)
  • Znalazł się znachor. .Potwierdzam post: misiek778.Firma zwalnia przede wszystkim tych, którzy nie mają tam rodziny, czy znajomego na wysokim stołku (który nawiasem mówiąc też zaraz się dlań skończy), wszak to jest korpo - nie dbają o to, że masz dużą wiedzę, jesteś wykształcony i rozgarnięty. Liczy się rodzina, sam znam wielu, którzy pracują tam w modelu: mąż i żona - niekoniecznie mega ogarniętych. Ale zaraz i tak będą musieli zacząć swoich zwalniać, bo już nie ma kogo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    mierni_bierni_ale_wierni(2021-10-07)
  • @asdasdda - @asdasdda - Nie pracujesz, to nie pisz bzdur: ". .. zostali ci z zasiedzenia, czy pewnych stołków po znajomych i rodzinach. .. siedzą tam ludzie po układach, koleżeństwach i rodzinach. .. ". Pracuję w spółce od 1993,nikt z mojej rodziny wcześniej nie pracował i za "masło"się nie dostałem. Dyplom uczelni technicznej i chęci do pracy pozwalają mi pracować (i oby jak najdłużej).
  • Zawsze tak bylo
Reklama