UWAGA!

Hipermarket przyjmie pracowników

Elbląg, Budowa hipermarketu w Ogrodach Świerczewskiego postępuje bardzo szybko
Budowa hipermarketu w Ogrodach Świerczewskiego postępuje bardzo szybko

Już jutro rozpocznie się rekrutacja pracowników do powstającego w Ogrodach Świerczewskiego hipermarketu.

Właściciel powstającego w Ogrodach Świerczewskiego hipermarketu firma Ahold głosiła w Powiatowym Urzędzie Pracy zapotrzebowanie na kilkudziesięciu pracowników. A oto szczegółowa lista potrzebnych do pracy, wraz z wymaganiami pracodawcy i wielkością zapotrzebowania: rozbieracz-wykrawacz-masarz (wykształcenie kierunkowe: rozbiór mięsa, praktyka w zawodzie, 9 osób); sprzedawca na stoisku rybnym (doświadczenie w handlu lub w obrocie rybami, 7 osób); piekarz (wykształcenie kierunkowe, praktyka w zawodzie, uprawnienia do obsługi pieców elektrycznych, 7 osób); kasjer (doświadczenie w pracy z gotówką, obsługa kasy fiskalnej, 70 osób); pracownik działu przyjęcia towaru (doświadczenie w pracy w magazynie, uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem spalinowym i elektrycznym; 15 osób); pracownik ochrony - operator monitoringu (doświadczenie przy obsłudze telewizji przemysłowej, 5 osób); elektryk (wykształcenie elektrotechniczne, uprawnienia SEP do 1KV, praktyka w zakresie eksploatacji instalacji elektrycznych, urządzeń chłodniczych, gastronomicznych, grzewczych i wentylacyjnych, 2 osoby); informatyk (doświadczenie w pracy z siecią NT, umiejętność konserwacji urządzeń komputerowych, obsługa baz danych, 2 osoby).
     Osoby zainteresowane pracą w powstającym hipermarkecie mogą od jutra (16 stycznia br.) zgłaszać się na rozmowy kwalifikacyjne w godz. 9-17 w biurze tymczasowym hipermarketu mieszczącym się w domu handlowym Jantar, al. Odrodzenia 10 w Elblągu.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Nie jestem może w temacie, ale może ktoś coś więcej wie o firmie Ahold. Czy gdzieś poza Elblągiem są już hipermarkety tej firmy, a jeśli tak to czy wykazują zyski czyli czy płacą podatki ? Z tego co wiem większość supermarketów w Polsce nie placi podatków.
 • Ty koleś, jak masz problem to się "OFLAGUJ" !!!
 • Nie kierowałem pytania do takich ja Ty, więc nie zabieraj głosu.
 • do JPan:hipermarkety firmy Ahold nosza nazwe "Hypernova" i jest ich kilka w Polsce,np.w Radomiu,Tychach,Tarnowie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Garrett(2002-01-15)
 • Dzięki postępowi techniki -elektroniki, czyli prztwarzaniem danych i ich przekazywaniem na dowolne odległości mogą powstawać hipermarkiety. Jeżeli dodamy do tego jeszcze ,że potężnego TIR-a jest wstanie rozładować jeden człowiek dzięki hydraulice. A najważniejsze nasze Panie lubią robić zakupy w takich sklepach bo jest taniej wygodnie i mogą sobie powybierać , przed hipermarkietami nie uciekniemy i ztym trzeba się pogodzić. Powstanie hipermarkietów w Elblągu jest normalnością ciężko przeżyją to ludzie którzy całe życie pracowali ,aby pobudować sobie miejsce pracy jakiś godny sklep np/ Sandra ale trzeba się z tym pogodzić to jest postęp techniki. Problem jest inny ile i gdzie będą odprowadzane podatki i czy ztych podatków starczy pieniędzy na zasiłki dla tych włascicieli sklepów którzy straca pracę. W Rosji jest proste prawo dla inwestorów zagranicznych chcesz inwestować wydzierżaw ziemię na 49 lat i zarejestruj firmę w Rosji . Inwestor zagraniczny jest pod kontrolą lokalnego Urzędu Skarbowego i lokalnych . Rosjanie wiedzą że Alaskę sprzedali raz i już we władzach Alaski nie ma Rosjan. Z poważaniem zwolennik postępu. Polak to brzmi dumnie jeszcze
 • do JPan: dzwonisz do dowolnej wywiadowni gospodarczej i za 165 USD dostaniesz kompletny raport o firmie Ahold czyli wyciąg z rejestru handlowego, ich sprawozdanie finansowe za 2001r. i inne ogólnie dostępne informacje. Albo zadzwoń do nich i zapytaj: pewnie babeczka odpowiedzialna za relacje z mediami i otoczeniem inwestycji przekaże komplet informacji.Możesz też złapać nocny z Gdyni do Bielska-Białej tam taxi do Skarbówki i Sądu; i już masz teczkę pełną informacji. Knuj kolego! Może akutat na coś wpadniesz a wtedy zadzwoń po gazetach i może ktoś to od Ciebie kupi. I już jesteś do przodu pare groszy. Powodzenia stary
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Rysiek normalnie Ochódzki(2002-01-15)
 • Jest strona www.ahold.com zapraszam
 • Wszedłem sobie na stronę www.ahold.com i znalazłem przekierowanie na stronę polskiego oddziału firmy, a tam tylko "Web side under construction". I tak skończyły się nadzieje na zdobycie informacji nt. kondycji finansowej nowego inwestora. Jednak, jak pokazuje dyskusja, takie drobnostki jak opłacalność fiskalna tej inwestycji dla elblążan, nie są ważne. Ważne jest to, żeby wygodnie robić zakupy, a przed takim argumentem ja się poddaję.
 • www.ahold.com
 • Wielki HIPERMARKET - WIELKA CHAŁA I CHAMSTWO !!! Wysłałem dwie oferty na konkretne stanowiska pracy - oczywiście z ogłoszenia - zadzwonili do mnie i umówiliśmy się na czwartek, konkretną godzinę. Z nadzieją wybrałem się na ,,casting'', a tam niespodzianka - gość z AHOLDA w drzwiach załatwił wszystkich przybyłych zainteresowanych informując, iż nabór zakończył się dnia poprzedniego i to już koniec !!!. Czegoś tu nie rozumiem - czy oni mają nas za pajaców, czy to taka ich ,,organizacja''. Poza tym jak dowiedziałem się na większość miejsc mieli już swoich ulubieńców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kandydat(2002-01-19)
 • nnie wiem jak to jest panie kandydat ale ja wyslalem cv i umowielm sie na spotkanie we wtorek, potem dowiedzialem sie ze jestem przyjety na stanowisko kierownicze, ludzie ktorzy przeprowadzali rekrutacje byli z poludnia polski a ja nie bylem ich ulubiencem ani znajomym. gdyby to robil nasz urzad miasta to wiadomo kto tam by pracowal...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  przyjety(2002-01-19)
 • Gratuluję Panie Przyjęty - mój termin rozmowy oni sami wyznaczyli, więc proszę sobie wyobrazić moje zdziwienie, gdy przyszedłem na umówione spotkanie i usłyszałem, że już po wszystkim. Nawet nie chcieli rozmawiać. Czy tak się robi w cywilizowanym świecie? Nie spotkałem się jeszcze z taką ignorancją !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kandydat(2002-01-19)
Reklama