UWAGA!

Innowacyjne firmy

Dwie elbląskie firmy: Pujan i Layman zostały wyróżnione w konkursie "Warmińsko-Mazurski Lider Innowacji 2006".

To pierwsza edycja konkursu organizowanego przez Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego w Olsztynie. Jego celem jest wyróżnienie innowacyjnych firm, które wdrażając nowoczesne rozwiązania będą miały m.in. duże szanse na ich dofinansowanie z funduszy unijnych w latach 2007-2013.
     Do walki o tytuł lidera innowacji stanęło 41 firm. Wczoraj (7 lutego) zostały ogłoszone wyniki konkursu. Główną nagrodę otrzymała Firma Corab z Olsztyna. Wśród wyróżnionych znalazły się dwie firmy z Elbląga: Pujan Elbląskie Szkło i Witraże Jana Puchalskiego - za wdrożenie innowacyjnej metody rzeźbienia w szkle oraz zakład meblowy Layman Ryszarda Seroki - za wdrożenie innowacyjnej metody produkcji wstęgi szufladowej.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Firma z Olsztyna MUSIALA wygrac, choc elblaskie Frmy zwlaszcza Pujan, sa o wiele lepsze, no, ale Olsztyn ma kompleksy, wiec musial wygrac!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rzyczliwy(2007-02-09)
 • Artykuł jest dedykowany wyłącznie " meblarzom" Co to jest " wstęga szufladowa " Ktozna tookreślenie ? Może autor artykułu powinien pisaćjęzykiem bardziej ogólnym , albo zamieścić przy takim nazewnictwie wyjaśnienie. z
 • dziwi mnie stwierdzenie o nowoczesności technologi produkcji wstęgi szufladowej . Technologia ta jest znana u nas w Polsce od 10 lat, a na zachodzie jeszcze dłuzej . Może chodzi o reklamę albo o wyłudzenie kasy z UE ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czytelnk(2007-02-21)
 • Wstęga szufladowa produkowana jest na rynku polskim od 1994 roku. W Niemczech od lat 60 ubiegłego wieku. Więc jak firma Layman dostaje nagrodę za wdrożenie nowej technologii produkcji wstęgi??? Przecież na tle firm w Niemczech czy nawet firmy z Polski to oni są niemowlakami.
Reklama