UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Inżynierowie wybrali swoje władze

 
Elbląg, Elbląski oddział PZITB wybrał swoje władze
Elbląski oddział PZITB wybrał swoje władze

Dariusz Urbański został ponownie wybrany przewodniczącym elbląskiego oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Sztandarowym celem na nową kadencje ma być organizacja konferencji naukowej na temat budownictwa niskoemisyjnego. Zobacz zdjęcia.

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa to organizacja pozarządowa o charakterze naukowo-technicznym i zawodowym, zrzeszająca inżynierów, techników, studentów oraz uczniów szkół budowlanych. Elbląski oddział został utworzony w 1975 r. Jego członkami są inżynierowie, technicy budowlani z regionu elbląskiego: oprócz Elbląga także z powiatów elbląskiego, braniewskiego. Jednym z głównych zadań stowarzyszenia jest działalność szkoleniowa.

Wczoraj (29 czerwca) elbląscy inżynierowie i technicy budowlani wybierali nowe władze.

- Poprzednia kadencja była dla nas dość trudna. Ze względu na utworzenie obowiązkowych Izb Budowlanych straciliśmy część członków, która nie była zainteresowana pracą w stowarzyszeniu. Na szczęście udało nam się nawiązać współpracę z elbląską Państwową Wyższą Szkołą Zawodową i elbląskim Technikum Budowlanym – mówił Dariusz Urbański, przewodniczący elbląskiego oddziału PZITB.

Problemy ubiegłej kadencji są już chyba za elbląskim oddziałem. Planem na następną kadencję jest organizacja wraz z Elbląskim Parkiem Technologicznym konferencji o budownictwie niskoemisyjnym.

Głównym punktem wczorajszych obrad było wybranie nowych władz elbląskiego oddziału. Przewodniczącym ponownie został wybrany Dariusz Urbański. W zarządzie znaleźli się również: Leszek Godlewski, Elżbieta Gieda , Elżbieta Bukowska, Edyta Nowak , Piotr Koroblewski, Mieczysław Domińczak. 

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama