UWAGA!

Jak napisać dobry wniosek...

Jak napisać dobry wniosek, stworzyć dobry biznes plan, rozliczyć dotację unijną? Na te oraz inne pytania udzielane będą odpowiedzi podczas pierwszego w tym roku spotkania z cyklu „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców”, które organizuje prezydent Elbląga Henryk Słonina.

Podczas szkolenia specjaliści z Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego będą tłumaczyć i wyjaśniać zagadnienia związane z poprawnym wypełnianiem wniosku o dotację unijną. Oprócz informacji dotyczących pomysłu na rozwój działalności gospodarczej, ważny jest także poprawnie napisany biznes plan. Kiedy otrzymamy już upragnioną dotację, trzeba także wiedzieć, w jaki sposób można ją rozliczyć. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się wziąć udział w spotkaniu, będą mogli dowiedzieć się, jak przygotować poprawny wniosek dla Poddziałania 1.1.9 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.
       Spotkanie będzie kontynuacją szkolenia, które odbyło się 20 listopada ubiegłego roku.
       „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców” jest cyklem spotkań, które zostały zainicjowane w ubiegłym roku przez prezydenta Elbląga Henryka Słoninę. Inauguracją spotkań mających charakter warsztatowy była konferencja „Współpraca podstawą rozwoju przedsiębiorczości w obecnej sytuacji gospodarczej”. W konferencji wzięli udział przedstawiciele 60 firm, natomiast w pięciu kolejnych spotkaniach z cyklu „ABC funduszy…” udział wzięło około 100 osób.
       Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 stycznia (poniedziałek) o godz. 10 w sali 300 Urzędu Miejskiego w Elblągu. Trzy dni później, 28 stycznia odbędzie się następne spotkanie, które będzie kontynuacją szkolenia z dnia 26 listopada ubiegłego roku.
      
      
      
Piotr Rzepczyński, UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama