UWAGA!

Jak poprowadzić biznes? To spotkanie jest dla Ciebie!

 Jak poprowadzić biznes? To spotkanie jest dla Ciebie!

Elbląska Izba Gospodarcza – Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie networkingowe, które odbędzie się we wtorek, 12 września w restauracji Amore Mio ul. Stary Rynek 68 w Elblągu. Zaczynamy o godz. 9:30. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

O co chodzi z tym networkingiem? Głównym celem spotkań networkingowych jest nawiązanie nowych, wartościowych relacji, które ułatwią nam prowadzenie biznesu. Networking jest również sposobem promocji swojej osoby i oferowanych usług, umożliwia konfrontację poglądów oraz doświadczeń. Jak to wygląda w praktyce? Podczas spotkania poznajemy się w trakcie rozmów, opowiadamy o tym, czym się zajmujemy, wymieniamy wizytówki. Tworzymy sieć kontaktów, która pozwala nam na zdobycie środków, umiejętności czy informacji, do których dotąd nie mieliśmy dostępu.
      
       W trakcie spotkania organizowanego przez Elbląska Izbę Gospodarczą zaplanowano poczęstunek w Restauracji Amore Mio. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia oraz możliwość rejestracji na stronie.

       Patronem medialnym Elbląskiej Izby Gospodarczej jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
      
                                                    ------- artykuł sponsorowany -------
Elbląska Izba Gospodarcza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie