UWAGA!

Jak pozyskać środki unijne?

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami o tematyce dotacji unijnych Elbląska Izba Przemysłowo-Handlowa organizuje w grudniu szkolenie pt. „Fundusze wsparcia UE w nowym okresie programowania 2007-2013 dla przedsiębiorców”.

Szkolenie odbędzie się 12 grudnia w godzinach od 14 do 18 w siedzibie Elbląskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Elblągu ul. Kosynierów Gdyńskich 30. Koszt udziału w nim wynosi 150 zł od osoby. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców oraz osób reprezentujących firmy. Termin składania zgłoszeń i okazania dowodu wpłaty upływa dnia 7 grudnia.
     Szczegółowych informacji można zasięgnąć na stronie internetowej www.eiph.pl w zakładce „szkolenia” oraz pod numerem telefonu: 055 236-11-10.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ogłoszenie koleżeńskie Sprzedam dawny Port Handlowy na Zalewie Wiślanym w Elblągu nabrzeże w Jagodnie. Właściciel. Oferty z ceną proszę przesyłać na adres internetowy jerzykulas23@wp. pl Elblążanie nie dajcie się okłamywać w sprawie: 1.Portu Elbląg, Wiceprezes Stowarzyszenia Rozwój i Praca mgr Leszek Lewarowski w artykule "Z przekopem czy bez przekopu. Ale niech Zalew ożyje! wypowiedział bardzo ważne słowa, mało znane Elbląskiej społeczności. "Przecież port nie powinien być usytuowany w środku miasta, a właśnie w Zatoce, gdzie są naturalne warunki geograficzne". .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jerzy Kulas(2007-11-23)
 • niech Pan nie sprzedaje, cena i tak rośnie, będzie coś dla potomnych
 • główny wykładowca Lucyna Sz. ?
 • Kto pomoze uzyskac srodki unijne dla miejscowosci Kadyny. Potrzebna jest wyremontowana droga do klasztorupoprawa drog w Kadynach, przystanek PKS(obiecany przez Pana Radnego do powiatu), czy nasi samorzadowcy obudza sie?Mieszkancy naprawde Wam zaufali, a juz minal rok. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2007-11-25)
Reklama