UWAGA!

Jedź i słuchaj. Dźwięk skrojony na miarę

2006-12-15
03:12
Elbląg, Jedź i słuchaj. Dźwięk skrojony na miarę

Zalety odpowiedniej instalacji „car audio” doceni każdy, kto spędza czas w swoim samochodzie. Dobrze brzmiąca muzyka lub radio umilają postoje w porannych korkach, długie rodzinne podróże i oczekiwania na parkingach przy centrach handlowych. Przy okazji 10 rocznicy powstania elbląskiej firmy Autoradex warto zauważyć, że grono osób ceniących dźwiękowe przyjemności wciąż się powiększa, a na rynek wchodzi coraz więcej zaskakujących nowości technicznych.

Historia rozwoju firmy Autoradex od początku ściśle związana była z polskich boomem motoryzacyjnym lat 90. Z naszych dróg zaczęły znikać wartburgi, trabanty i maluchy a coraz częściej pojawiały się nowe i używane samochody z Zachodu. Wraz z nasycaniem się rynku samochodami pojawiła się nowa grupa użytkowników aut – osoby, dla których podstawowa funkcja samochodu, czyli transport ludzi, przestała być najistotniejsza. Pojawiła się cała nowa kultura tunningu; zmian parametrów fabrycznych samochodów, ulepszania wyglądu, poprawy bezpieczeństwa samochodów, komfortu jazdy i przy tej okazji również zmiany wyposażenia zestawów car audio znajdujących się w samochodach. W tym ostatnim obszarze liderem zmian od początku jest właśnie Autoradex.
     W car audio wciąż coś się zmienia. To branża nastawiona na techniczny rozwój i dostarczanie klientom coraz nowocześniejszych rozwiązań. Na naszym lokalnym rynku Autoradex jest autoryzowanym przedstawicielem firm, które od zawsze stawiają na innowacyjność, rozwój, nowoczesność rozwiązań i multimedialność. Rolą takiej lokalnej firmy jest nie tylko sprzedaż takich urządzeń, ale również edukacja klientów. Autoradex zauważa, jak ważna dla klienta jest prezentacja możliwości urządzenia przed podjęciem zakupu i montażem w samochodzie. Takie możliwości daje pierwszy profesjonalny salon car audio przy ul. Żyrardowskiej. Nowa siedziba Autoradexu od początku pomyślana była jako miejsce spotkań osób interesujących się technologiami car audio i nowościami w zakresie instalacji samochodowych. Salon Autoradex jest ciągle chętnie odwiedzanym miejscem przez entuzjastów dobrego dźwięku w samochodzie.
     Przyszłość firmy Autoradex? Co nowego w car audio? Rok 2007 może należeć do technologii nawigacji samochodowej i nawigacji GPS. Już dziś większość miast i miejscowości jest dostępnych na auto mapach, które będzie można odczytywać na panelu umieszczonym w naszym samochodzie. Dodatkowo pojawią się na nich również informacje o fotoradarach, stacjach benzynowych, bankomatach, sklepach itd. Takie systemy do nawigacji już dziś są oferowane w salonie Autoradex.
     Dodatkowo dostawcy sprzętu już sygnalizują nowości w zakresie rozwiązań car audio, a rozwój telefonii mobilnej w zakresie przesyłania sygnału telewizyjnego oznacza, że za chwilę w salonie firmy pojawią się pierwsi entuzjaści montażu zestawów DVD, paneli do obsługi poczty mail i kina samochodowego. Nasze samochody z dnia na dzień staną się multimedialnymi kioskami na czterech kółkach.
     Autoradex jest specjalistyczną firmą car audio, autoryzowanym punktem sprzedaży i montażu sprzętu renomowanych firm takich, jak: Alpine, Blaupunkt, Clarion, JVC, Sony , JBL, Infinity. Firma oferuje: radioodtwarzacze samochodowe, kino samochodowe, DVD, monitory, zestawy nawigacji satelitarnej, głośniki renomowanych firm, wzmacniacze, subwoofery, kable, anteny, złącza, zestawy GSM, alarmy samochodowe, centralne zamki, blokady skrzyni biegów, akcesoria tuningowe, radia i anteny CB, przyciemnianie szyb, profesjonalne zabudowy car audio, realizację zamówień indywidualnych, zapewnia profesjonalną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, montaż zakupionego sprzętu na miejscu oraz serwis RTV.
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------


     
N
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama