UWAGA!

Kamery obejmą ulice i skwery

 Elbląg, Kamery obejmą ulice i skwery
Fot. z dokumentacji przetargu

W siedmiu kolejnych lokalizacjach w Elblągu samorząd planuje wprowadzić monitoring. Zobacz miejsca, w których będą kamery.

W dokumentacji ogłoszonego przez miasto przetargu czytamy, że rozbudowa monitoringu wizyjnego planowana jest dla następujących miejsc: przy skrzyżowaniach Grunwaldzkiej z Sadową i Grunwaldzkiej z Komeńskiego, skrzyżowaniu Świętego Ducha z Zamkową. Na budynkach: przy bulwarze Zygmunta Augusta 11, nowej komendy straży pożarnej przy Łęczyckiej, Urzędu Miejskiego przy ul. Czerwonego Krzyża 2, a także przy Pomniku Twórców Niepodległości przy Rycerskiej.

- Oferta musi obejmować całość zamówienia. Nie dopuszcza się składania ofert częściowych. Zamówienie nie zostało podzielone na części ze względu na niezróżnicowany zakres zamówienia oraz fakt, że przeważającą część zamówienia stanowią dostawy sprzętu, przy niewielkim udziale pozostałych usług – czytamy w dokumentacji.

Na realizację prac wyłoniona w przetargu firma będzie miała 120 dni od udzielenia zamówienia. Termin składania ofert upływa 25 listopada.

oprac. TB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama