UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kto to komentuje, przecież te opinie to jakaś porażka. Ludzie skąd w was taka zawiść. Nic de facto nie wiecie, a pisząc swoje duby ośmieszacie się i zasiewacie ziarno nienawiści. Precz z głupotą i paranoją. Czy w naszym grodzie nie ma już normalnych ludzi ?.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    12
    Plepleple(2019-06-14)
  • Ja osobiście nie mam nic do tej pani. Martwi mnie jedynie fakt, że ma "rodowód" u obecnego prezydenta, który betonuje nasze miasto "swoimi". Po wyborach okazało się, że Witold ma zapędy na sułtana naszego miasta. Spokojnie- wcześniej czy później swoimi działaniami wywali się politycznie na tyłek. To kwestia czasu i to bliższego niż jemu i jego waflom się wydaje.
  • Ludzie są normalni. To władza jest anormalna. Jak można w konkursie na dyrektora czegokolwiek nie wymagać doświadczenia na stanowisku kierowniczym.
  • Precz z dezinformacja. Barometrem, jest stan Elblaga. Miasto jest wygaszane, upada.
  • Jaka zwisc ludzie nie mają interesu w pisaniu prawdziwych opinii. Widzą co się dzieje w miescie. Ept nigdy nie będzie tym czym mialo byc kiedy nie ma na to powazniejszego pomyslu niz pola uprawne.
Reklama