UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kobieta pokieruje EPT

 
Elbląg, Urszula Małek
Urszula Małek (fot. kadr z materialu filmowego Truso TV)

Urszula Małek zostanie nowym dyrektorem Elbląskiego Parku Technologicznego. Wygrała konkurs, ogłoszony przez prezydenta, w którym startowała jeszcze jedna osoba. 5 lat temu startowała w wyborach z listy komitetu wyborczego Witolda Wróblewskiego.

Urszula Małek od 2002 roku jest właścicielką firmy, która oferuje przedsiębiorstwom usługi w zakresie ochrony środowiska. Specjalizuje się m.in. w wykonywaniu raportów oddziaływania na środowisko, wdrażaniu i certyfikacji Systemu Zarządzania Środowiskowego wg norm ISO. Prowadzi również szkolenia i nadzór inwestycyjny w zakresie ochrony środowiska. Jej firma Eko-Partner jest zresztą od kilku lat lokatorem Elbląskiego Parku Technologicznego, a sama właścicielka jest od 2016 roku członkiem Rady Naukowej EPT, w której zasiada z ramienia Elbląskiej Izby Gospodarczej.
W 2016 roku Urszula Małek za swoją działalność na rzecz ochrony środowiska otrzymała nagrodę prezydenta Elbląga z rąk Witolda Wróblewskiego. Co ciekawe, w wyborach samorządowych w 2014 roku startowała do Rady Miejskiej z... Komitetu Wyborczego Wyborców Witolda Wróblewskiego i to z drugiego miejsca w okręgu, uzyskując 75 głosów. Mandatu nie wywalczyła.
Na stanowisku dyrektora EPT Urszula Małek ma zastąpić Marcin Bukowskiego, z którym prezydent Witold Wróblewski nie przedłużył umowy na kolejny okres (wówczas musiałaby być na czas nieokreślony). Powód? „Z uwagi na brak skutecznych działań na rzecz rozwoju Elbląskiego Parku Technologicznego postanowiłem ogłosić konkurs na to stanowisko” - stwierdził prezydent.
Umowa Marcina Bukowskiego jako dyrektora EPT kończy się 18 czerwca.
Z Urszulą Małek nie udało nam się na razie skontaktować. 

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama