UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mm263 - nie jestem na pewno mlody, a wiem tyle co przeczytam. Kilkanaście lat temu, gdy ruszyl temat Modrzewiny i sprzedaży dzialek pod indywidualne budownictwo slonina zaserwowal zaporowe ceny dla przygotowanych 6,zamiast 160 dzialek i wyszlo wtedy grubo powyżej 220 pln / m. Jeden odwazny kupil. Teraz mamy lato 2020 i zablokowaną mieszkaniówkę na modrzewinie. Nie chce mi się pisac dalej, bo generalnie wiekszości decyzji Ratusza z zakresu planowania przestrzennego bez pół litra nie zrozumiesz, a ja jak większość z mojego pokolenia juz tyle nie piję co w latach 70/80 - tych. Teraz czekam na 28 czerwca, a raczej 2 tyg pożniej, by zobaczyć, jak duda odchodzi. Oj wtedy to się napijemy !
  • A co ma A. Duda to modrzewiny? Oj chyba z tym piciem, ze mniej, to jrfnak bujasz.
  • Nie wiem czy bedziesz mial za co?, zaden poprzedni rzad nie dal tyle socjalu i wsparcia mlodym malzenstwom, na dzieci, emerytom 13 - tka a wkrotce i 14 - ta pensja ? Co obecny rzad. .. idzie im to calkiem nie zle, biorac pod uwage obecna kryzysowa sytuacje. Chcecie nowych oszolomow to ich sobie wybierajcie, ale pozniej nie placzcie i nie lamentujcie jak ci biedni frankowicze co tez dali sie nabrac poprzedniej ekipie. Jeszcze raz pomysl to nie boli- docencie tych co pomagaja ludziom a nie tych co grabia i wyprzedaja majatek.
  • Dla mnie nic nie dał tylko grabi z moich podatków a ja muszę utrzymywać nierobów ! Panstwo to my to my sobie dajemy a nie rząd, ten tylko nas ograbia
Reklama