UWAGA!

Kompleksowa obsługa poligraficzna

2012-12-14
14:15
 
Biuro Obsługi Klienta mieści się w budynku CSE Światowid
Biuro Obsługi Klienta mieści się w budynku CSE Światowid

Szukasz profesjonalnych usług poligraficznych? Skorzystaj z oferty spółki Reproskan. Kopiowanie, drukowanie, skanowanie, oprawa dokumentów a także usługi drukarskie i reklama to jej specjalność.

W celu kompleksowej obsługi klientów, firma Reproskan otworzyła w budynku CSE Światowid Centrum Poligraficzne i Reklamowe.
      
       Ideą firmy jest stworzenie kompleksowej i wszechstronnej obsługi poligraficznej dla użytkowników naszego regionu. Realizujemy różnorodne usługi, począwszy od prostych prac kserograficznych, poprzez kolorowy druk nisko- i wysokonakładowy, wydruki wielkoformatowe, a kończąc na wsparciu przy opracowywaniu dokumentacji oraz tworzeniu projektów reklamowych.
       Reproskan nie ogranicza się tylko do dużych formatów. Można tu również realizować mniejsze zamówienia np. kopiować i drukować dokumenty kolorowe i czarno-białe we wszystkich formatach, zamówić wizytówki oraz ulotki i foldery reklamowe czy wydrukować tekst i oprawić pracę dyplomową.
      
       Oferta firmy skierowana jest bez ograniczeń do instytucji, urzędów, przedsiębiorstw produkcyjnych, agencji reklamowych, biur konstrukcyjnych i projektowych, architektów, geodetów, firm handlowych i usługowych, szkół oraz osób fizycznych.
      
       W najbliższą sobotę 15 grudnia w godz. 9 – 15 organizujemy Dni Otwarte i rozdajemy prezenty w formie darmowych usług. 200 pierwszych gości, poza zapoznaniem się z firmą - jej usługami i możliwościami produkcyjnymi -  będzie mogło skorzystać* z darmowego druku mało- i wielkoformatowego wydruku fotografii w formie kalendarza na 2013 rok z własnym 12 stronicowym kalendarium lub plakatu w formacie A1 wg indywidualnego pomysłu.
      
       * w tym celu należy przynieść ze sobą na nośniku elektronicznym (pendrive, płyta CD/DVD, karta pamięci) wybrane zdjęcia lub grafikę. Nasz personel doradzi i pomoże przygotować fotografie do wydruku czy też przygotuje kalendarium ze zdjęciami, sformatuje duży plakat z interesującą was grafiką.  Będzie też możliwość reprografii wielkoformatowej czyli zeskanowania dużej mapy, fotografii lub grafiki i wydrukowania jej kopii.

      

      

 


      
       Reproskan Sp. z o.o.
       ul. Stoczniowa 2
       82-300 Elbląg
      
       Biuro Obsługi Klienta
       Reproskan Sp. z o.o.
       Plac Jagiellończyka 1/29
       (budynek CSE Światowid)
       82-300 Elbląg
       tel. 55 611 01 01
       bok@reproskan.pl
      

      
------reklama-----
      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej