UWAGA!

Konferencja EKO-Innowacje

Elbląg, Konferencja EKO-Innowacje

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji EKO-Innowacje – kierunki zmian technologicznych w produkcji energii, która odbędzie się dnia 22 maja 2014 r. o godz. 11.00 w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91a.

Celem konferencji jest nawiązanie dialogu pomiędzy przedstawicielami biznesu i nauki w zakresie konieczności rozwoju energetyki cieplnej wykorzystującej niekonwencjonalne, odnawialne źródła energii oraz budowanie wizerunku Warmii i Mazur jako miejsca atrakcyjnego dla inwestorów z branż związanych z innowacyjnymi rozwiązaniami ekologicznymi.
       Tematy przewodnie konferencji to:
       - produkcja ciepła w wysokosprawnej kogeneracji, który przestawi prof. dr hab. Inż. Krzysztof Badyda, Uczelniane Centrum Badawcze Energetyki i Ochrony Środowiska Politechniki Warszawskiej,
       - rozwój przemysłu turystycznego w aspekcie energetyki odnawialnej i gospodarki cyrkulacyjnej, który zaprezentuje prof. dr hab. inż. Janusz Gołaszewski, Centrum Badań Energii Odnawialnej UWM, Bałtycki Klaster Ekoenergetyczny w Gdańsku.
       - możliwości wsparcia inwestycji proekologicznych w nowej perspektywie finansowania, zaprezentowane przez pana Mariusza Rychcika, dyrektora Regionalnego Centrum Projektów Środowiskowych, WFOŚiGW w Olsztynie
       Druga część konferencji przewiduje panel dyskusyjny na temat „Ekoinnowacje w energetyce: plus czy minus dla inwestorów” w którym udział wezmą przedsiębiorcy, pracownicy naukowi oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu.
      
       Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 19 maja 2014 r. pod adresem: j.popiel@wmarr.olsztyn.pl lub telefonicznie: 89 512 24 25.
      
Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama