UWAGA!

Konferencja Stowarzyszenia Geodetów

2010-04-20
Aktualizowany 2010-04-22 08:44
Elbląg, Konferencja Stowarzyszenia Geodetów

Prezydent Miasta Elbląga oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich organizuje w dniach 22–23 kwietnia w Elblągu XII Konferencję ”Na progu nowej legislacji”, poświeconą problematyce Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Imprezie patronuje Główny Geodeta Kraju.

Konferencja rozpocznie się 22 kwietnia 2010 r. o godz. 9 w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” w Elblągu.
       Konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz debat prawnych i technicznych środowiska geodezyjnego, odbywa się w Elblągu po raz dwunasty. Uczestnicy konferencji spotkają się, aby omówić co w 2010 r. i w latach najbliższych będzie najistotniejsze dla Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.
       Jak co roku, konferencja będzie okazją do podsumowania dokonań roku poprzedniego, wymiany poglądów oraz przybliżenia najnowszych projektów realizowanych przez polską geodezję. Odwołując się do tematu konferencji, referaty poświęcone będą najbardziej aktualnej problematyce jaką jest bez wątpienia reforma administracji publicznej, a także propozycje zmian organizacyjnych w strukturach Służby Geodezyjno-Kartograficznej w Polsce.
       W pierwszym dniu w tematykę konferencji wprowadzi nas referat Sekretarza Stanu MSWiA Pana Tomasza Siemoniaka pt. „Rola służby geodezyjnej i kartograficznej w administracji publicznej”, natomiast aktualny stan prac, propozycje zmian organizacyjnych struktur Służby Geodezyjno-Kartograficznej w Polsce przedstawią Jolanta Orlińska – Główny Geodeta Kraju oraz Jacek Jarząbek – Wiceprezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.
       Podsumowaniem pierwszego dnia będzie „Forum Dyskusyjne” w czasie którego odbędzie się otwarta dyskusja na temat pożądanych kierunków zmian w organizacji Państwowej Służby Geodezyjnej.
       Drugi dzień konferencji poświęcony zostanie na prezentację najważniejszych, krajowych projektów geoinformatycznych oraz przegląd wdrożeń roku ubiegłego.
      
      
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama