UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja

9 września o godz. 11.00 odbędzie się konferencja w Bibliotece Elbląskiej na ul. Św. Ducha 3/7. Stowarzyszenie Gmin RP "Euroregion Bałtyk" zorganizowało spotkanie w ramach projektu "Fundusz Małych Grantów Transgranicznych i Międzyregionalnych". Projekt ten otrzymał wsparcie ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także Norweskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Konferencja będzie poświęcona prezentacji założeń projektowych i przekazaniu informacji potencjalnym beneficjentom na temat możliwości finansowania działań ukierunkowanych na współpracę transgraniczną i międzyregionalną.
     Zgłoszeń można dokonywać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w siedzibie Biura Projektu na ul. Św. Ducha 3/4, tel. +55 235 55 99, tel./fax. +55 236 10 10, e-mail: sekel@eurobnalt.org.pl. Zgłoszenia można nadsyłać do 1 września. Program konferencji można znaleźć na stronie internetowej: www.eurobalt.org.pl.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama