UWAGA!

Kozerski nowym prezesem EC

Zmianę na stanowisku Prezesa Zarządu Elektrociepłowni Elbląg zatwierdziło Zgromadzenie Wspólników 2 czerwca. Wybrało ono Jacka Kozerskiego z Warszawy. Nowy szef przejął obowiązki 8 czerwca. - Jestem pod wrażeniem, ile wdrożono tu nowych technologii. Trudno nie docenić też dokonań ekologicznych EC - tak po pierwszych dniach ocenia nowe miejsce pracy i współpracowników prezes.

Jacek Kozerski ma 47 lat, jest żonaty, ma dwoje dzieci w wieku 21 i 16 lat. Jest absolwentem WSP w Olsztynie i SGH na kierunku marketing i analizy rynku. Wcześniej pracował m.in. w handlu zagranicznym, a ostatnio w Stołecznym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej, gdzie zajmował się zakupami, przetargami i wdrożeniami.
     Ma związki z Elblągiem - ma tu przyjaciół z czasów studiów w Olsztynie, służył tu w wojsku w jednostce przy ul. Saperów, tu mieszkały przed laty jego bliskie krewne.Do Elbląga zaglądał jednak od czasu do czasu, głównie przejazdem. Docenia zmiany i urodę miasta.
     Na temat elektrociepłowni, jej planów i przyszłości nie może za dużo powiedzieć. Prosi o wyrozumiałość.
     - Przecież to duża firma i nie można pochopnie wypowiadać się w tak ważnych sprawach - tłumaczy nowy prezes. - Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre. Jestem pełen uznania dla pracowników i tego, jak wiele nowej technologii jest w tych starym murach. Firma - widać to od razu - była w dobrych rękach. Przestrzegane są tu procedury BHP, ekologiczne i wszystkie te, które zapewniają spokojną pracę. Przejmuję dobrze prosperujący zakład!
     Pierwsze oficjalne spotkanie z mediami Jacek Kozerski planuje w przyszłym tygodniu. Wtedy też wstępnie opowie o planach związanych z przyszłością EC.
     
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Czy w EC nie ma fachowców którzy mogliby objąć stanowisko Prezesa ? Nie mam nić przeciwko temu Panu, ale znam jednego który mógłby zostać Prezesem, drugiego były prezes zwolnił jakiś czas temu.
 • A co stało sie byłemu presowi?
 • Miotła PiS zamiata coraz niżej
 • ja też mam przyjaciół tylko widać nie w PISie,no mam szołe podstawową. Leonardo nie da winczi
 • Pan prezes nie przejmuje tylko został
 • ale nowy szef przejął obowiązki
 • Pan były jest na szczęście byłym z takim samym szacunkiem jaki miał do pracowników .Poza tym EC ma miłą wizytę panów z N I K . To chyba są górnicy bo poszukują brakującego węgla .Podpowiadam: do 10 ton rocznie może porwać wiatr (pył węglowy) , sztucznie zawyżana waga węgla obficie polewanego wodą przed dostawą to może być nawet 500 ton w skali roku (o tym wiedział pan były) , 400 ton to różnica pomiędzy wagami - (kolejowa , samochodowa , taśmowa) . Niech nawet 90 ton wynieśli pracownicy co jest raczej niemożliwe , to działanie prezesa było jednoznaczne ! Pan prezes obstawił cały zakład kamerami bo uważa że wszystko ukradła załoga.To znaczy jakieś 15 000 ton. Paranoja ! Trzeba ludziom więcej płacić to nie wezmą ani grama , a nie oskarżać ich o taki przekręt ! To wstyd panie były że ludzie tak mało zarabiali za pana kadencji . Przeciwników pana jak też i KREKSU , trzeba było skutecznie uwalić . ..... GRUNT TO RODZINKA.....jak w piosence.
 • bufor wyjasnił- 15 000 ton.jakie trzy statki .może to bufor podkradał bo tak dokładnie wie ile. a teraz poważnie gdzie ten węgiel bufor schowałeś? może zostaniesz swiadkiem koronnym- zgłoś sie do lonka.
 • W Elblagu nie tylko EC kupowalo w duzych ilosciach wegiel od KREKSU. Zgadnijcie kto jeszcze ?
 • P.S. I wszyscy ZAPOBIEGLIWIE robili zapasy latem, na caly sezon grzewczy. Nie koniecznie liczac koszty.
 • kazali to jestem.miłego dnia.
 • 15000 ton fakt - brak!!! dostaw nie było jak nigdy!!!może były ale tylko na papierze!!!a kapucha do kieszeni.a propo tego drugiego co niby miałby zostac prezesem i go zwolniono!!! to alkoholik!!!nikt po nim nie płacze.PO PREZESIE TEŻ NIKT NIE BĘDZIE PLAKAŁ.SOBIE WIEDZIAL JAK DOBRZE ZROBIC I KASE PRZYTULIC A LUDZIOM PODWYŻKI JESZCZE NAWET NIE DALI,MOŻE TEN NOWY COŚ SYPNIE.CHOCIAŻ NA BILETY DO PRACY!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pracuś(2006-06-14)
Reklama