UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • GM obawia się, że nikt się nie zdecyduje. .. a na pewno nie w pierwszej połowie tego roku, który przyniósł tyle wspaniałych zmian fundowanych przez umiłowany żónt, że chyba absolutnie nikt nie wie, czym przyjdzie mu w tym roku gospodarować. .. WIDMO KRYZYSU wali w drzwi pięściami. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    11
    GłębokaMyśl(2022-01-05)
  • @GłębokaMyśl - No widzisz GM, a mnie się lepiej żyje niż za dawnych czasów, nawet pomimo pewnych podwyżek. Na więcej mnie stać. Plusy mają zdecydowaną przewagę nad minusami. I po znajomych widzę to samo. I po szaleństwach zakupowych w galeriach. No ale ja za bardzo nie słucham rycia beretu przez opozycję, jak to jest żle, jak ten "umiłowany żónt"wszystko robi źle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    36
    patrzęiwidzę(2022-01-05)
  • @GłębokaMyśl - Dodam że chodzi mi o "media", wszelkie :)które są zaprzyjaźnione z opozycją i poko i tak im wtóruje we wszystkim.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    17
    patrzęiwidzę(2022-01-05)
  • @GłębokaMyśl - Najlepiej by było, gdyby sprzedażą zajął się "fachowiec"Lewandowski! Myślę, że sprzeda z 2 złote (dwa PLN). Ma doświadczenie w niszczeniu wszystkiego, co ma jakąś wartość. .. .. ale zaślepiony nienawiścią pseudo redaktor zapomniał o "prywatyzacji"(zniszczeniu)większości polskich zakładów, przez tego "fachowca"
  • @GłębokaMyśl - Kryzys milionerów nie dotyczy
  • @patrzęiwidzę - "No widzisz GM, a mnie się lepiej żyje niż za dawnych czasów, nawet pomimo pewnych podwyżek. Na więcej mnie stać. "To fantastycznie. Teraz wszyscy będą chcieli być tobą. Koniecznie napisz, jak jeszcze umiłowany żónt zrobił ci dobrze. .. Będziesz drugim, po don Teofilu de Skoruppie, piewcą dobrobytu czasów Populizmu i Socjotechniki. Może powinniście założyć Blok Bezpartyjnych Wielbicieli Żónta Najjaśniejszej Pod Wezwaniem Populizmu i Socjotechniki ? Zaś o tym, na co cię stać podumaj nie 5 stycznia. .. zrób sobie rachunek dobrobytu 1 maja 2022.To dobra data. .. świętego Józefa i Święto Pracy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    GłębokaMyśl(2022-01-05)
Reklama