UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wdzięczny naród powinien kupić Zbawicielowi Jaroslawowi, jak kiedyś Sulejówek "Dziadkowi". .. @ Lońka- Strzepywacz łupieżu.
 • No widzisz anonim, tyle wam pozostało: tylko obśmiać itd. A temu Jarosławowi zbawicielowi, czy jak tam strzepywaczowi łupieżu, to reszta poltyków nawet do pędzla nie dorasta jako politykowi. Nie jest to tylko moje zdanie. Poczytaj zagraniczne media.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  22
  patrzęiwidzę(2022-01-05)
 • @patrzęiwidzę - Które? Węgierskie Orbana?
 • @patrzęiwidzę - Niemcy leżą przed NAJDROŻSZYM przywódcą plackiem, Biden nie może się doprosić terminu audiencji u umiłowanego wodza, Putin nawet nie próbuje kąsać i nieśmiało się łasi. Orban trafnie recenzuje spotkania z mężem opatrznościowym Europy, prymas toruński ma dla niego zawsze dobre słowo, za które może liczyć na wsparcie w gotówce. JarosławPolskęZbaw właściwie ustawia świat i Europę jak chce i może właśnie dlatego grozi nam potężny kryzys gospodarczy i wojna na Ukrainie. .. „Szokująca śmierć prezydenta. Podejrzliwy bliźniak kształtuje naród” - pisał ostatnio Marc Santora z "New York Times", Andrew Rettman "O Jarosławie Kaczyńskim napisał : "żyje sam z kotami, nie lubi komputerów, ucieleśnia mentalność małej Polski".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  GłębokaMyśl(2022-01-05)
 • @GłębokaMyśl - Media. .. nie lewackie śmieci i dziadostwo. .. hazarskie
Reklama