UWAGA!

Mobilnie o funduszach europejskich

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej o funduszach europejskich, może skorzystać z usług mobilnego punktu informacyjnego. W najbliższych dniach konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego odwiedzą Giżycko, Olecko, Komorowo Żuławskie oraz Płoskinię.

Już w poniedziałek (17 grudnia) specjaliści udzielą porad w Giżyckim Centrum Kultury. W środę (19 grudnia) z fachowego doradztwa skorzystają mieszkańcy podelbląskich miejscowości. Mobilny Punkt Informacji stanie tego dnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Komorowie Żuławskim. Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego pojawią się także w Regionalnym Ośrodku Kultury ,,Mazury Garbate” w Olecku (piątek, 21 grudnia). Punkty działać będą między godziną 9.30 a 13.30. Ostatnie z zaplanowanych w tym roku spotkań odbędzie się w czwartek (27 grudnia) w Urzędzie Gminy w Płoskini. Konsultanci będą do dyspozycji mieszkańców w godzinach 10.00-14.00.
       Warto przypomnieć, że Główny Punkt Informacyjny działa w Olsztynie przy ulicy Kościuszki 83 i przyjmuje klientów codziennie w godzinach pracy Urzędu Marszałkowskiego. Bliźniacze biura znajdują się w Elblągu przy ulicy Zacisze 16 oraz w Ełku przy ulicy Kajki 10.
      
       Więcej informacji na stronie internetowej http://rpo.warmia.mazury.pl w zakładce Punkt Informacyjny.
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama