UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kolejny dramat architektoniczny na elbląskiej starówce. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  74
  33
  Kolo(2021-02-25)
 • @Kolo - To kup teren, zainwestuj kasę i zarabiaj na tym. .. W czym problem? W tamtych latach był inny styl architektury i w tych latach jest inny. Buduje się dostosowując do obecnych trendów.
 • @Kolo - dramat to twoje wypowiedzi, pseudo znawco zabytków, chyba nie byłeś na starówce
 • Puknij się w głowę baranie !!!! Jeżeli ją masz bo z tego co piszesz wątpię !!!! Architekturę dostosowującą do dzisiejszych czasów można zastosować np na Łęczyckiej ale nie na Starówce!! Tam mają być kamienice na wzór tych które tam kiedyś stały. Trzeba być idiotą żeby pozwolić ja taki klocek!!!!! Niech sobie ta firma buduje takie szkaradztwo u siebie!!!!! Wara od naszego Starego Miasta !!!!! Mam nadzieje że władze tego miasta mają chodzisz odrobinę zdrowego rozsądku i nie wyraża na to zgody !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  1
  Wściekły wyborca(2021-02-25)
 • @Wściekły wyborca - Wściekły wyborco, z szacunkiem. Opisz kamienice które tam stały przed wojną na tym narożniku. Może pokaż jakieś zdjęcia. .. Uzasadnij że w tym miejscu było Stare Miasto a nie na przykład fosa pod południowym murem zamku, który ekblazanie zburzyli w XV wieku. Jak widać masz głęboka wiedze, która pozwala ci wykrzykiwac radykalne opinie. Ujawnij ją, oswiec nas maluczkich.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  5
  Debili tu nie brak(2021-02-25)
 • @Kolo - Budowa takich brzydkich budynków w tym miejscu to skandal.
 • @Debili tu nie brak - Zgadzam się z tobą w tym miejscu przed 45 rokiem stał bieda domek to były już opłotki starego miasta. To teren gdzie przed stuleciami stał zamek w Elblągu a potem były fosy i wały obronne.
 • @Wściekły wyborca - @Wściekły wyborca - co ty pierdzielisz ? "Tam mają być kamienice na wzór tych które tam kiedyś stały"a z czego to wynika, kto tak mówi ? Znasz założenia ustawy lex deweloper ? Nie znasz ? To poczytaj, jeśli potrafisz ze zrozumieniem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  xavery(2021-02-26)
 • to nie styl człowieku, to kpina.
Reklama