UWAGA!

Nie ma chętnych na działkę na Modrzewinie

 Elbląg, Widok na Modrzewinę,
Widok na Modrzewinę, fot. Mikołaj Sobczak

Jedna osoba wpłaciła wadium na przetarg dotyczący sprzedaży działki na ul. Stanisława Sulimy na Modrzewinie. Ostatecznie nie wzięła jednak udziału w licytacji.

Przypomnijmy. Prezydent Elbląga ogłosił przetarg na sprzedaż działki o powierzchni 0,6 ha, położonej przy ul. Stanisława Sulimy, na terenie dzielnicy Modrzewina-Południe. - Nieruchomość jest niezabudowana, położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Elbląskiego Parku Technologicznego, zabudowy magazynowej oraz zabudowanych i przeznaczonych pod inwestycje terenów techniczno-przemysłowych - czytamy w dokumentach przetargowych.

Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przeznaczona jest pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowę usługową. Przetarg odbędzie się 30 stycznia w Urzędzie Miejskim w Elblągu. Cena wywoławcza działki to 557 tys. zł.

- Jedna osoba wpłaciła wadium na przetarg, jednak ostatecznie nie stanęła do licytacji, która była zaplanowana na 30 stycznia - informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

daw

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama